Array

V nedeľu 22. januára sa začalo v TC EMPIRE Trnava medzinárodné juniorské podujatie J5 1st EMPIRE Cup U18 aj s účasťou členov TC EMPIRE a ďalších slovenských a zahraničných tenistov.

VIAC INFO, VOĽNÉ KARTY

Miloš Karol má 19 rokov a momentálne je 419. hráčom ATP vo štvorhre a 969. vo dvojhre. Pre sebou má náročnú cestu uplatnenia sa v mužskom tenise, na ktorú sa pripravuje aj v našom klube TC EMPIRE Trnava. „Určite je to veľa o nastavení v hlave hráča a takisto o vyzretosti tenistu. U mužov a juniorov je zreteľný rozdiel po fyzickej stránke, u žien to nie je až taký skok. Je to o skúsenostiach, vyhratosti a o tom, ako hráč ustojí zápasy," hovorí mladý slovenský tenista.

Read more...

Druhý turnaj EMPIRE MEN'S INDOOR 2020 v termíne od 15. do 23. marca 2020 je ZRUŠENÝ pre aktuálne vzniknuté zdravotné riziká v spojitosti s koronavírusom.

Read more...

Milí rodičia, aj tento rok sme pripravili v TC EMPIRE Trnava obľúbené tenisové tábory. Začiatočníci, ale aj pokročilí tenisti môžu aktívne stráviť voľný čas počas letných prázdnin pri pestrom a zaujímavom športovom programe, zažiť veľa zábavy a spoznať nových kamarátov. Svoje deti môžete na tábory prihlásiť vyplnením prihlasovacieho formuláru na našej webstránke.

Read more...

 V trnavskom tenisovom klube TC EMPIRE pribudli v sezóne 2019 nové medzinárodné turnaje žien pod hlavičkou novej ITF World Tennis Tour. Do roku 2018 sa odohrali vo februári v Trnave štyri ročníky halového podujatia EMPIRE Women's Indoor, pričom od sezóny 2019 sa dotácia navýšila z 15 000 amerických dolárov na 25 000 dolárov. Novinkou sú aj dve edície turnaja hneď po sebe, najprv od 2.2. do 9.2. a potom od 9.2. do 16.2.

Read more...

 
 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.