V TK Kúpele Piešťany sa v pondelok 30. mája začali letné M-SR staršieho žiactva, ktoré trvali do tretieho júna. Klub TC EMPIRE mal bohaté zastúpenie v kategórii dievčat i chlapcov a získal i medaily. Najúspešnejšou hráčkou sa stala Nina Stankovská.

Na podujatí do 14 rokov hralo dovedna sedem chlapcov a päť dievčat z trnavského klubu.

Už vo štvrtok sme sa tešili z prvých medailí. Najviac sa darilo Nine Stankovskej s Barborou Kmoškovou, ktoré získali prvé miesto a stali deblovými majsterkami Slovenska do 14 rokov. Vo finále zdolali pár Haňdiaková/Suchánková 6:1, 6:1.  

Nina Stankovská, zverenkyňa Reného Hanáka, ešte v piatok úspešne zabojovala o singlový titul proti Sare Suchánkovej, ktorú zdolala 6:1, 6:1.

Vo štvorhre chlapcov si strieborné medaily vybojovali naši členovia Tomáš Lánik a Stanislav Valent, ktorí vo finále podľahli dvojici Palovič/Kaťuch 5:7, 1:6.

Bronzovú medailu vo dvojhre i vo štvorhre získal v Piešťanoch ešte Michal Novanský. Vanda Vargová má taktiež bronz z debla.

Nina Stankovská s Barborou Kmoškovou:

20160602vitazkyU14 stvorhra

Víťazky debla Kmošková so Stankovskou a Tomáš Lánik, Stanislav Valent: 

20160602vitazky stvorhry finalisti stvorhry

Stankovská s pohárom za singlový titul:

20160603stankovska01

20160603stankovska02

 

Chlapci:
Michal NOVANSKÝ (SVK)
1. kolo: voľný žreb 

2. kolo: Peter Benjamín PRIVARA (SVK) 6-3 6-0 

3. kolo: Šimon SEDLIAK (SVK) 7-6(5) 6-3

Štvrťfinále: Filip ŽILKAY (SVK) 6-1 6-2

Semifinále: Lukáš PALOVIČ (SVK) [2] 4-6 4-6    

Štvorhra s: Matej GÁLIK (SVK) 

1. kolo: voľný žreb 

2. kolo: Oliver DAO (SVK) / Jakub KROŠLÁK (SVK) skreč 

Štvrťfinále: Peter Benjamín PRIVARA (SVK) / Adam GAJDOŠ (SVK) 6-2 6-4

Semifinále: Tomáš LÁNIK (SVK) [2] / Stanislav VALENT (SVK) [2] 3-6 4-6 

Stanislav VALENT (SVK)
1. kolo: voľný žreb 

2. kolo: Karol VLČKO (SVK) 6-3 6-2 

3. kolo: Adam HABODÁSZ (SVK) 7-5 3-6 6-1

Štvrťfinále: Lukáš PALOVIČ (SVK) [2] 3-6 1-6   

Štvorhra s: Tomáš LÁNIK (SVK) [2] 

1. kolo: voľný žreb 

2. kolo: Jakub Oskar DRŽIAK (SVK) / Dávid DANIŠKA (SVK) 6-1 6-2 

Štvrťfinále: Filip ŽILKAY (SVK) / Radovan MICHALIK (SVK) 6-0 6-1 

Semifinále: Michal NOVANSKÝ (SVK) / Matej GÁLIK (SVK) 6-3 6-4 

Finále: Lukáš PALOVIČ (SVK) [1] / Jakub KAŤUCH (SVK) [1] 5-7 1-6  

Tomáš LÁNIK (SVK)
1. kolo: voľný žreb 

2. kolo: Matúš BUŠNIAK (SVK) 6-3 6-3 

3. kolo: Alfréd ALMÁSI (SVK) 6-4 6-4

Štvrťfinále: Jakub KAŤUCH (SVK) [1] 1-6 1-6   

Štvorhra s: Stanislav VALENT (SVK) [2] 

1. kolo: voľný žreb 

2. kolo: Jakub Oskar DRŽIAK (SVK) / Dávid DANIŠKA (SVK) 6-1 6-2

Štvrťfinále: Filip ŽILKAY (SVK) / Radovan MICHALIK (SVK) 6-0 6-1

Semifinále: Michal NOVANSKÝ (SVK) / Matej GÁLIK (SVK) 6-3 6-4 

Finále: Lukáš PALOVIČ (SVK) [1] / Jakub KAŤUCH (SVK) [1] 5-7 1-6 

Filip ŽILKAY (SVK)
1. kolo: voľný žreb

2. kolo: Šimon HRBÁČEK (SVK) 6-0 6-1

3. kolo: Adam MURÁR (SVK) 7-5 6-3 

Štvrťfinále: Michal NOVANSKÝ (SVK) 1-6 2-6  

Štvorhra s: Radovan MICHALIK (SVK)

1. kolo: voľný žreb

2. kolo: Adam HELIGMAN (SVK) / Pavol DRÁB (SVK) 6-0 6-1

Štvrťfinále: Tomáš LÁNIK (SVK) [2] / Stanislav VALENT (SVK) [2] 0-6 1-6  

Alfréd ALMÁSI (SVK)
1. kolo: Pavel GULA (SVK) 6-0 6-1 

2. kolo: Šimon ŠKVARKA (SVK) 6-1 4-6 6-0 

3. kolo: Tomáš LÁNIK (SVK) 4-6 4-6 

Štvorhra s: Kevin POTAŠ (SVK) 

1. kolo: Aleš MÍSAŘ (SVK) / Oliver KELEMEN (SVK) 7-5 6-3

2. kolo: Adam MURÁR (SVK) / Adam HABODÁSZ (SVK) 4-6 3-6  

Matúš BARCAJ (SVK)
1. kolo: Oliver KELEMEN (SVK) 3-6 1-6 

Štvorhra s: Pavel GULA (SVK) 

1. kolo: Adam HELIGMAN (SVK) / Pavol DRÁB (SVK) 2-6 4-6 

Dávid DANIŠKA (SVK)
1. kolo: Maxim NOVÁK (SVK) 6-3 6-4 

2. kolo: Adam HABODÁSZ (SVK) 1-6 4-6 

Štvorhra s: Jakub Oskar DRŽIAK (SVK) 

1. kolo: voľný žreb 

2. kolo: Tomáš LÁNIK (SVK) [2] / Stanislav VALENT (SVK) [2] 1-6 2-6  


Dievčatá:
Nina STANKOVSKÁ (SVK) [1] 
1. kolo: voľný žreb 

2. kolo: Tamara KNAPOVÁ (SVK) 6-1 6-0 

3. kolo: Nina DANIŠOVÁ (SVK) 6-0 6-1

Štvrťfinále: Anika JAŠKOVÁ (SVK) 6-1 6-3

Semifinále: Eszter MÉRI (SVK) 6-1 6-0

Finále: Sara SUCHÁNKOVÁ (SVK) [2] 6-1 6-1   

Štvorhra s: Barbora KMOŠKOVÁ (SVK) [1] 

1. kolo: voľný žreb 

2. kolo: Sophia Sara ŠAFÁROVÁ (SVK) / Tamara KNAPOVÁ (SVK) 6-2 6-0

Štvrťfinále: Laura BÉREŠOVÁ (SVK) / Mia CHUDEJOVÁ (SVK) 6-2 6-0

Semifinále: Vanda VARGOVÁ (SVK) / Eszter MÉRI (SVK) 6-1 6-1

Finále: Karin HAŇDIAKOVÁ (SVK) [2] / Sara SUCHÁNKOVÁ (SVK) [2] 6-1 6-1   

Barbora KMOŠKOVÁ (SVK)
1. kolo: voľný žreb 

2. kolo: Veronika FERENCOVÁ (SVK) 6-1 6-1 

3. kolo: Vanda VARGOVÁ (SVK) 3-6 1-6  

Štvorhra s: Nina STANKOVSKÁ (SVK) [1] 

1. kolo: voľný žreb 

2. kolo: Sophia Sara ŠAFÁROVÁ (SVK) / Tamara KNAPOVÁ (SVK) 6-2 6-0

Štvrťfinále: Laura BÉREŠOVÁ (SVK) / Mia CHUDEJOVÁ (SVK) 6-2 6-0

Semifinále: Vanda VARGOVÁ (SVK) / Eszter MÉRI (SVK) 6-1 6-1

Finále: Karin HAŇDIAKOVÁ (SVK) [2] / Sara SUCHÁNKOVÁ (SVK) [2] 6-1 6-1 

Natália SLABÁ (SVK)

1. kolo: Terézia BARANIAKOVÁ (SVK) 6-3 7-5 

2. kolo: Laura BÉREŠOVÁ (SVK) 6-2 3-6 4-6 

Štvorhra s: Lucia PINKOVÁ (SVK) 

1. kolo: Ema POTOČŇÁKOVÁ (SVK) / Veronika FERENCOVÁ (SVK) 6-4 2-6 [10-4] 

2. kolo: Ema BARANIAKOVÁ (SVK) / Terézia BARANIAKOVÁ (SVK) 7-6(2) 2-6 [8-10] 

Vanda VARGOVÁ (SVK)
1. kolo: Miriam GONDOROVÁ (SVK) 6-1 6-2

2. kolo: Ema POTOČŇÁKOVÁ (SVK) 6-0 6-0 

3. kolo: Barbora KMOŠKOVÁ (SVK) 6-3 6-1

Štvrťfinále: Eszter MÉRI (SVK) 6-1 1-6 3-6 

Štvorhra s: Eszter MÉRI (SVK) 

1. kolo: Karolína MRÁZIKOVÁ (SVK) / Romana ZELENAYOVÁ (SVK) 4-0 skreč 

2. kolo: Inez Maria KOTLÍKOVÁ (SVK) / Adriana Viktória KRÁĽOVÁ (SVK) 6-3 6-4 

Štvrťfinále: Sára BLAHOVÁ (SVK) / Ema BOLEBRUCHOVÁ (SVK) 6-3 6-1 

Semifinále: Nina STANKOVSKÁ (SVK) [1] / Barbora KMOŠKOVÁ (SVK) [1] 1-6 1-6 

Romana ZELENAYOVÁ (SVK)
1. kolo: Nina ĎARMATIOVÁ (SVK) 1-6 1-6 

Štvorhra s: Karolína MRÁZIKOVÁ (SVK) 

1. kolo: Vanda VARGOVÁ (SVK) / Eszter MÉRI (SVK) 0-4 skreč 

 

Oznamy

Informačné stretnutie k novému rehabilitačnému centru EMPIRE Tennis Academy

Vo štvrtok 15.8.2019 o 17.30 sa uskutoční vo veľkej zasadačke hotela EMPIRE informačné stretnutie pre rodičov a hráčov ohľadom nového rehabilitačného centra EMPIRE Tennis Academy. Predmetom stretnutia bude predstavenie centra a spôsob prevádzky pre hráčov TC EMPIRE Trnava. Po ukončení stretnutia bude možnosť prehliadky centra. 

Tešíme sa na Vašu účasť.

 

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.