Náš klub hostil od šiesteho do desiateho júna 2016 letný slovenský šampionát dievčat a chlapcov do 16 rokov. Najlepšie v nich obstáli Lenka Stará, Adriána Šenkárová a Samuel Paulovčák.

Vo štvrtok náš klub ovládol finále štvorhry, keď sa v ňom stretli Lenka Stará a Kiara Petrovická, ktoré zdolali ďalší domáci pár Nina Stankovská a Stella Kovačičová 6:4, 6:3. Bronz patrí Adriáne Šenkárovej, ktorá ho získala po boku Michaely Kadlečkovej.

Z bronzu vo štvorhre chlapcov sa tešila dvojica Samuel Paulovčák/David Čierny, ktorá prehrala v semifinále s párom Baláži/Dobrý 5:7, 6:7(5).

V piatok uspela v singlovom finále dvoch členiek TC EMPIRE Lenka Stará, ktorá zdolala po trojsetovej bitke Adriánu Šenkárovú 4:6, 7:6(4), 6:2. K deblovému titulu do 16 rokov tak pridala aj singlový.

Samuel Paulovčák nakoniec nezískal titul vo dvojhre, keď podľahol Krištofovi Minárikovi 6:7(6), 6:7(2). Patrí mu teda titul letného vicemajstra Slovenska do 16 rokov.

 

Finalisti dvojhry: zľava víťaz Krištof Minárik, finalista Samuel Paulovčák, víťazka Lenka Stará a finalistka Adriána Šenkárová.

finalisti dvojhry IMG 2175

Víťazky debla:

facebook 1465484433100 

 

chlapci dvojhra

dievcata dvojhraTrnava, TC EMPIRE Trnava, letné M-SR mladších dorastencov, antuka, vonku: 

CHLAPCI:

Samuel PAULOVČÁK (SVK) 
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Samuel PUŠKÁR (SVK) 6-4 6-2 
3. kolo: Martin DOBRÝ (SVK) 6-1 6-2 
Štvrťfinále: David ČIERNY (SVK) [1] 6-4 6-1 
Semifinále: Ján KROŠLÁK (SVK) 6-3 6-1
Finále: Krištof MINÁRIK (SVK) 6:7(6), 6:7(2)

Štvorhra s: David ČIERNY (SVK) [1]
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Jozef MIKUŠ (SVK) / Michal MONCOĽ (SVK) skreč
Štvrťfinále: János FEKETE (SVK) / Krištof MINÁRIK (SVK) 6-2 6-1 
Semifinále: Tomáš BALÁŽI (SVK) / Martin DOBRÝ (SVK) 5-7 6-7(5)

David ČIERNY (SVK) [1]
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Adam BEHÚŇ (SVK) 2-6 6-2 6-2
3. kolo: Samuel ŠPAK (SVK) 6-2 6-0
Štvrťfinále: Samuel PAULOVČÁK (SVK) 4-6 1-6
Štvorhra s: Samuel PAULOVČÁK (SVK) [1]
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Jozef MIKUŠ (SVK) / Michal MONCOĽ (SVK) skreč
Štvrťfinále: János FEKETE (SVK) / Krištof MINÁRIK (SVK) 6-2 6-1
Semifinále: Tomáš BALÁŽI (SVK) / Martin DOBRÝ (SVK) 5-7 6-7(5)

Lukáš BIELIK (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Boris JÁNOŠÍK (SVK) 4-6 2-6
Štvorhra s: Adam ARBET (SVK)
1. kolo: Samuel ŽÁK (SVK) / Bruno GONOS (SVK) 6-2 6-0
2. kolo: Tomáš BALÁŽI (SVK) / Martin DOBRÝ (SVK) 4-6 1-6

Adam ARBET (SVK)
1. kolo: Michal MONCOĽ (SVK) 6-1 7-5
2. kolo: Allen HLAVENKA (SVK) 3-6 7-5 6-0
3. kolo: Šimon HABŠUDA (SVK) [2] 6-3 6-3
Štvrťfinále: Tomáš BALÁŽI (SVK) 1-6 1-6
Štvorhra s: Lukáš BIELIK (SVK)
1. kolo: Samuel ŽÁK (SVK) / Bruno GONOS (SVK) 6-2 6-0
2. kolo: Tomáš BALÁŽI (SVK) / Martin DOBRÝ (SVK) 4-6 1-6

János FEKETE (SVK)
1. kolo: Šimon ŠKVARKA (SVK) 6-1 6-0
2. kolo: Martin DOBRÝ (SVK) 3-6 6-2 1-6
Štvorhra s: Krištof MINÁRIK (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Martin BALEGA (SVK) / Šimon ŠKVARKA (SVK) skreč
Štvrťfinále: David ČIERNY (SVK) [1] / Samuel PAULOVČÁK (SVK) [1] 2-6 1-6

Michal NOVANSKÝ (SVK)
1. kolo: Adam BEHÚŇ (SVK) 3-6 2-6
Štvorhra s: Marek NOVOSAD (SVK)
1. kolo: Tomáš LÁNIK (SVK) / Stanislav VALENT (SVK) 4-6 1-6

Tomáš LÁNIK (SVK)
1. kolo: Samuel ŽÁK (SVK) 6-3 6-1
2. kolo: Viktor BÁNCZI (SVK) 6-0 skreč
3. kolo: Andrej KRAJČÍK (SVK) 6-2 6-4
Štvrťfinále: Ján KROŠLÁK (SVK) 4-6 1-1 skreč

Štvorhra s: Stanislav VALENT (SVK)
1. kolo: Michal NOVANSKÝ (SVK) / Marek NOVOSAD (SVK) 6-4 6-1
2. kolo: Allen HLAVENKA (SVK) / Oliver ŠURINA (SVK) 3-6 6-1 [6-10]

Stanislav VALENT (SVK) [WC]
1. kolo: Marek NOVOSAD (SVK) 6-1 7-6(1)
2. kolo: Ján KROŠLÁK (SVK) 3-6 2-6
Štvorhra s: Tomáš LÁNIK (SVK)
1. kolo: Michal NOVANSKÝ (SVK) / Marek NOVOSAD (SVK) 6-4 6-1
2. kolo: Allen HLAVENKA (SVK) / Oliver ŠURINA (SVK) 3-6 6-1 [6-10]

Viktor BÁNCZI (SVK) 
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Tomáš LÁNIK (SVK) 0-6 skreč

DIEVČATÁ:

Lenka STARÁ (SVK) [1]
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Monika KLEINOVÁ (SVK) 6-2 6-0
3. kolo: Veronika ČALFOVÁ (SVK) 6-0 6-4
Štvrťfinále: Daniela HLÁČIKOVÁ (SVK) 6-2 6-0
Semifinále: Nina STANKOVSKÁ (SVK) 6-4 6-3
Finále: Adriána ŠENKÁROVÁ (SVK) [2]  4:6, 7:6(4), 6:2
Štvorhra s: Kiara PETROVICKÁ (SVK) [1]
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Emma HUBEKOVÁ (SVK) / Lenka OKASOVÁ (SVK) skreč
Štvrťfinále: Yvonna ŽUFFOVÁ (SVK) / Laura BÉREŠOVÁ (SVK) 7-5 6-4
Semifinále: Izabella BILECOVÁ (SVK) / Sofia MILATOVÁ (SVK) 6-0 6-2
Finále: Nina STANKOVSKÁ (SVK) / Stella KOVAČIČOVÁ (SVK) 6-4 6-3

Adriána ŠENKÁROVÁ (SVK) [2]
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Nikola CESNEKOVÁ (SVK) 7-5 4-6 6-2
3. kolo: Patrícia JUNASOVÁ (SVK) 4-6 6-2 7-5
Štvrťfinále: Izabella BILECOVÁ (SVK) 3-6 6-3 6-1
Semifinále: Kiara PETROVICKÁ (SVK) 6-3 6-3
Finále: Lenka STARÁ (SVK) [1] 6-4 6-7(4) 2-6 
Štvorhra s: Michaela KADLEČKOVÁ (SVK) [2]
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Zuzana PAVELEKOVÁ (SVK) / Veronika Nicoletta FESTENBURG (SVK) 5-7 6-2 [10-5]
Štvrťfinále: Kristína LACOVÁ (SVK) / Nikola CESNEKOVÁ (SVK) 6-2 7-6(5)
Semifinále: Nina STANKOVSKÁ (SVK) / Stella KOVAČIČOVÁ (SVK) 1-6 5-7

Kiara PETROVICKÁ (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Zuzana PAVELEKOVÁ (SVK) 4-6 6-3 6-2
3. kolo: Karin HAŇDIAKOVÁ (SVK) 7-5 6-1
Štvrťfinále: Stella KOVAČIČOVÁ (SVK) 4-6 6-4 7-6(4)
Semifinále: Adriána ŠENKÁROVÁ (SVK) [2] 3-6 3-6
Štvorhra s: Lenka STARÁ (SVK) [1]
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Emma HUBEKOVÁ (SVK) / Lenka OKASOVÁ (SVK) skreč
Štvrťfinále: Yvonna ŽUFFOVÁ (SVK) / Laura BÉREŠOVÁ (SVK) 7-5 6-4
Semifinále: Izabella BILECOVÁ (SVK) / Sofia MILATOVÁ (SVK) 6-0 6-2
Finále: Nina STANKOVSKÁ (SVK) / Stella KOVAČIČOVÁ (SVK) 6-4 6-3

Stella KOVAČIČOVÁ (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Alica SEPEŠIOVÁ (SVK) 6-2 6-0
3. kolo: Michaela KADLEČKOVÁ (SVK) 4-6 6-0 6-3
Štvrťfinále: Kiara PETROVICKÁ (SVK) 6-4 4-6 6-7(4)
Štvorhra s: Nina STANKOVSKÁ (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Andrea MAYEROVÁ (SVK) / Patrícia JUNASOVÁ (SVK) 6-3 6-3
Štvrťfinále: Kristína KOZÁKOVÁ (SVK) / Ema BOLEBRUCHOVÁ (SVK) 6-1 6-2
Semifinále: Adriána ŠENKÁROVÁ (SVK) [2] / Michaela KADLEČKOVÁ (SVK) [2] 6-1 7-5
Finále: Lenka STARÁ (SVK) [1] / Kiara PETROVICKÁ (SVK) [1] 4-6 3-6

Nina STANKOVSKÁ (SVK)
1. kolo: Chiara Renáta SUPÁK (SVK) 6-0 6-1
2. kolo: Kristína LACOVÁ (SVK) 7-5 6-0
3. kolo: Katarína KUŽMOVÁ (SVK) 6-1 6-1
Štvrťfinále: Eszter MÉRI (SVK) 7-6(2) 6-2
Semifinále: Lenka STARÁ (SVK) [1] 4-6 3-6
Štvorhra s: Stella KOVAČIČOVÁ (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Andrea MAYEROVÁ (SVK) / Patrícia JUNASOVÁ (SVK) 6-3 6-3
Štvrťfinále: Kristína KOZÁKOVÁ (SVK) / Ema BOLEBRUCHOVÁ (SVK) 6-1 6-2
Semifinále: Adriána ŠENKÁROVÁ (SVK) [2] / Michaela KADLEČKOVÁ (SVK) [2] 6-1 7-5
Finále: Lenka STARÁ (SVK) [1] / Kiara PETROVICKÁ (SVK) [1] 4-6 3-6

Klára ONDREJČEKOVÁ (SVK)
1. kolo: Karin HAŇDIAKOVÁ (SVK) 3-6 0-2 skreč

Patrícia HLINKOVÁ (SVK)
1. kolo: Eszter MÉRI (SVK) 4-6 2-6

Barbora KMOŠKOVÁ (SVK) [WC]
1. kolo: Adriana Viktória KRÁĽOVÁ (SVK) 7-6(7) 6-0
2. kolo: Michaela KADLEČKOVÁ (SVK) 1-6 0-6

Natália SLABÁ (SVK)
1. kolo: Alica SEPEŠIOVÁ (SVK) 3-6 6-3 1-6
Štvorhra s: Alexandra MATEJČÍKOVÁ (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Kristína LACOVÁ (SVK) / Nikola CESNEKOVÁ (SVK) 4-6 6-4 [7-10]

 

Oznamy

Jarné kondičné sústredenie do 14 rokov

Klub TC EMPIRE Trnava už tradične organizuje jarné kondičné sústredenie pre deti do 14 rokov v hoteli Relax Inn v Šoporni. Podrobné informácie nájdete v priloženom dokumente.

Rozpis bublín do 14 rokov

Pozrite si rozpis bublín od 7.1.2019. V prípade, že sa daný hráč neodhlási z tréningu deň vopred do 14.00, hodina mu bude zarátaná. Odhlasovanie trénerovi Lajkepovi 0940 564 208.

 

Zimný rozpis prípravky

Pozrite si zimný rozpis prípravky. Podľa nového rozpisu začíname už od pondelka 1.10.2018. Prípadné informácie u kompetentných trénerov.

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.