Členka domáceho klubu a akadémie Laura Maluniaková zvíťazila nad Češkou Terezou Kolárovou hladko 6:1, 6:1 a postúpila do hlavnej súťaže trnavského ženského podujatia EMPIRE Women's Indoor 2017 v TC EMPIRE. 

VIDEOROZHOVOR S MALUNIAKOVOU 

Po stretnutí sa osemnásťročná Maluniaková pre www.tcempire.sk rozhovorila: „Dnes som si od začiatku verila, nemala som vlastne čo stratiť, keďže súperka už má renking, teda bola favoritkou zápasu. Hralo sa mi dobre, keďže hrám doma, hrám celkom v pohode. Nečakala som také ľahké víťazstvo. Očakávala som buď dlhý zápas, alebo som čakala, že nebudem stíhať súperkin servis. Včera som si ho pozerala a  mala som z toho pocit, že pri jej servise budú gemy prebiehať rýchlo. Podarilo sa mi ju však brejknúť hneď na začiatku, takže som vošla do zápasu od začiatku dobre," povedala na úvod Maluniaková, ktorá si splnila svoj prvý plán.

"Môj prvý cieľ postúpiť z kvalifikácie som tým pádom splnila. Zajtra budem asi hrať štvorhru, s partnerkou Sadafmoh Tolibovovou, bieloruskou hráčkou z EMPIRE Tennis Academy. Ďalej si chcem dobre zahrať v hlavnej súťaži. Podľa žrebu uvidíme, ako sa mi bude dariť," povedala po víťazstve členka TC EMPIRE Trnava. 
Laura spoznala svoju súperku v 1. kole hlavnej súťaže ITF Women's Indoor, stala sa ňou Lucrezia STEFANINI z Talianska.

Do hlavnej súťaže postúpila aj ďalšia Slovenka Timea Jarušková, ktorá vyradila vo finále kvalifikácie Češku Dagmar Dudlákovú v trojsetovej dráme 1-6, 6-4, 6-4.
VIDEOROZHOVOR S JARUŠKOVOU

 

Oznamy

Termínová listina 2020

Nová webová stránka EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si novú webovú stránku našej fyzioterapie:  

http://www.empirefyzioterapia.sk/ 

Klubový príspevok na rok 2019

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2019 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.