Sumár výsledkov hráčov klubu TC EMPIRE Trnava a EMPIRE Tennis Academy v aktuálnom týždni. 

Charleston, USA, WTA Premier, Volvo Car Open, $710,900, antuka, vonku:

Daria KASATKINA (RUS)

1. kolo: Danka KOVINIC (MNE) 6-1 6-2

2. kolo: Monica PUIG (PUR) 6-0 6-7(3) 6-2 

3. kolo: Daria GAVRILOVA (AUS) 6-3 4-6 6-0

štvrťfinále: Irina-Camelia BEGU (ROU) 6-4 6-1

semifinále: Laura SIEGEMUND (GER) 3-6 6-2 6-1

finále: Jelena OSTAPENKO (LAT) 6-3 6-1 PRVÝ WTA TITUL VO DVOJHRE PRE DARIU KASATKINU!

Štvorhra s: Daria GAVRILOVA (AUS)
1. kolo: Andrea HLAVACKOVA (CZE) / Sania MIRZA (IND) 6-1 3-6 3-10

Lucie ŠAFÁŘOVÁ (CZE)

1. kolo: Varvara LEPCHENKO (USA) 7-5 6-7(6) 6-3

2. kolo: Bethanie MATTEK-SANDS (USA) 6-3 6-3

3. kolo: Laura SIEGEMUND (GER) 2-6 3-6

Štvorhra s: Bethanie MATTEK-SANDS (USA)
1. kolo: Elizabeth Halbauer / Sofia Kenin (USA) 6-3 6-2

štvrťfinále: Jennifer BRADY/ Alison RISKE (USA) 6-3 6-2

semifinále: Anna-Lena Groenefeld (GER) / Kveta Peschke (CZE) 6-3 6-0

finále: Lucie HRADECKA/Katerina SINIAKOVA (CZE) 6-1 4-6 10-7

Ons JABEUR (TUN)

1. kolo kvalifikácie: Andrea HLAVACKOVA (CZE) bez boja

finále kvalifikácie: Asia MUHAMMAD (USA) 4-6 2-6

1. kolo main draw: Marina ERAKOVIC (NZL) 6-4 6-1

2. kolo: Magda LINETTE (POL) 6-4 6-4

3. kolo: Anastasia SEVASTOVA (LAT) 5-7 6-7(6)

Medelín, Kolumbia, Davis Cup, Kolumbia - Čile, 2. kolo americkej zóny, antuka, vonku:
Hans PODLIPNIK-Castillo (CHIL)

Štvorhra s: Nicolas JARRY
Juan-Sebastian CABAL/Robert FARAH (COL) 6-7(3) 6-3 3-6 1-6

Tucepi, Chorvátsko, ITF, BLUESUN TUCEPI OPEN, 15 000 USD, antuka, vonku:

Lenka JURÍKOVÁ (SVK)
1. kolo: Laura MASIC (CRO) 6-0 6-0

2. kolo: Jana JABLONOVSKÁ (SVK) 6-3 6-0

štvrťfinále: Irina FETECAU (ROU) 6-4 6-1

semifinále: Gabriela PANTUCKOVA (CZE) 7-5 7-5

finále: Lea BOSKOVIC (CRO) 3-6 6-1 1-6

Sandra JAMRICHOVÁ (SVK)
1. kolo: Silvia NJIRIC (CRO) 0-6 6-1 7-5

2. kolo: Clothilde DE BERNARDI (FRA) 6-3 4-6 6-7(1)

Štvorhra s: Jana JABLONOVSKA (SVK)
1. kolo: Natalia BOLTINSKAYA (RUS) / Sofya GOLUBOVSKAYA (RUS) 6-3 6-2
štvrťfinále: Milica CUBRANOVIC (SRB) / Bojana MARINKOVIC (SRB) 6-1 6-7(3) 10-8

semifinále: Mariana DRAZIC (CRO) / Nina POTOCNIK (SLO) [2]  6-3 4-6 10-7

finále: Emma LAINE (FIN) / Sabrina SANTAMARIA (USA) [1] 3-6 2-6 

Spain Villena (Alicante), Španielsko, juniorský ITF, Trofeo Juan Carlos Ferrero, antuka, vonku:
Barbora MATÚŠOVÁ (SVK)

1. kolo: voľný žreb

2. kolo: Anastasia TIKHONOVA (RUS) 3-6 6-3 7-5

3. kolo: Astrid Wanja BRUNE OLSEN (NOR) 3-6 6-1 2-6

Štvorhra s: Emelie Luisa SCHWARTE (GER)
1. kolo: Nora AYALA SERRA (ESP) / Maia Guillermina HAUMULLER (ARG) 6-1 7-6(0)
2. kolo: Mihaela Lorena MARCULESCU (ROU) / Sina ZUGER (SUI) [4] 6-0 6-7(4) [8-10] 

Memphis, USA, ITF, SPELL RESTAURANT GROUP, 25 000 USD, hard, vonku:

Filipp KEKERCHENI (UKR)

1. kolo kvalifikácie: Kweisi KENYATTE (USA) 6-3 6-1

2. kolo kvalifikácie: Omar Felipe LOPEZ TORRES (COL) 6-3 6-2

finále kvalifikácie: Jonathan CHANG (USA) 6-3 6-2

1. kolo main draw: Winston LIN (USA) 4-6 3-6

Sophia Antipolis, Francúzsko, ATP challenger, Verrazzano Open, antuka, vonku:
Igor Zelenay (SVK)
Štvorhra s: Mikhail ELGIN (RUS)

1. kolo: Norbert GOMBOS (SVK)/Alessandro MOTTI (ITA) 6-4 6-4
štvrťfinále: Hugo NYS (FRA)/Stefanos TSITSIPAS (GRE) 6-4 6-4

semifinále: Tristan LAMASINE (FRA)/Franko SKUGOR (CRO) 3-6 3-6

Santa Margherita Di Pula, Taliansko, ITF, 25 000 USD, antuka, vonku:

Václav ŠAFRÁNEK (CZE)

1. kolo: Julian OCLEPPO (ITA) 5-7 6-4 6-4

2. kolo: Juan Pablo PAZ (ARG) 4-6 3-6

Štvorhra s: Jan SATRAL (CZE) [3] 
1. kolo: Raul BRANCACCIO (ITA) / Juan Pablo FICOVICH (ARG) 6-1 6-1
štvrťfinále: Filippo BALDI (ITA) / Gianluca DI NICOLA (ITA) bez boja

Vivien JUHÁSZOVÁ (SVK)

1. kolo kvalifikácie: Caitlyn WILLIAMS (USA) 6-3 6-1

finále kvalifikácie: Paula BADOSA GIBERT (ESP) 2-6 6-4 6-2 

1. kolo main draw: Kamila KERIMBAYEVA (KAZ) 2-6 0-6

Štvorhra s: Polina LEYKINA (RUS) 
1. kolo: Prarthana G. THOMBARE (IND) / Eva WACANNO (NED) [1] 6-2 2-6 [10-8] 
štvrťfinále: Laura SCHAEDER (GER) / Melanie STOKKE (NOR) 6-7(1) 6-4 10-4

semifinále: Bibiane SCHOOFS (NED) / Sandra ZANIEWSKA (POL) 5-7 3-6

 

Oznamy

Rozpis bublín do 14 rokov

Pozrite si rozpis bublín od 7.1.2019. V prípade, že sa daný hráč neodhlási z tréningu deň vopred do 14.00, hodina mu bude zarátaná. Odhlasovanie trénerovi Lajkepovi 0940 564 208.

 

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.