Od utorka 12.8.2014 sa v areáli predstavili dorastenci a dorastenky na celoslovenskom turnaji najvyššej kategórie EMPIRE Juniros Cup 2014. Turnajové double získala domáca Barbora Kötelesová a u chlapcov sa radoval Peter Vajda, ktorý vo finále porazil Davida Brnu.

Turnajové dvojhrové pavúky boli takmer plné, iba v dievčenskom bolo jedno miesto voľné, keď sa prezentovalo 47 dievčat.

Domáci hráči a hráčky sa v konkurencii nestratili a najviac zažiarila Barbora Kötelesová, ktorá tirumfovala vo dvojhre aj štvorhre po boku Sarah Márie Jurákovej. Barbora vo finále porazila Dominiku Sujová 6/3 6/4. Darilo sa aj Sindy Kurtinovej, ktorá sa prebojovala do štvrťfinále dvojhry a po boku Šimovej aj do finále štvorhry, kde nestačili na Barbora a Sarah po výsledku 3/6 3/6.

Jurakova Kotelesova

Zľava: Barbora a Sarah

U chlapcov sa najďalej prebojoval David Brna, konkrétne až do finále, kde nestačil na Petra Vajdu po výsledku 3/6 4/6. Davidovi veľmi dobre sekundovali Marcel Musil a Jakub Behúň, ktorí boli v semifinále. Marcel sa prebojoval spolu so Seleckým aj do finále štvorhry, kde smolne prehrali 10/12 v supertiebreaku.

Brna

                           David Brna

Vajda 

                            Peter Vajda

Aj keď počasie turnaju veľmi neprialo, organizačný tím spolu s hráčmi zvládli náročnú situáciu a turnaj odohrali v stanovenom termíne.

 

Oznamy

Jesenné kondičné sústredenie do 14 rokov

Klub TC EMPIRE Trnava už tradične organizuje jesenné kondičné sústredenie pre deti do 14 rokov tentoraz v areáli TC EMPIRE Trnava. Podrobné informácie nájdete v priloženom dokumente.

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

Klubový príspevok na rok 2019

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2019 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.