Od utorka 12.8.2014 sa v areáli predstavili dorastenci a dorastenky na celoslovenskom turnaji najvyššej kategórie EMPIRE Juniros Cup 2014. Turnajové double získala domáca Barbora Kötelesová a u chlapcov sa radoval Peter Vajda, ktorý vo finále porazil Davida Brnu.

Turnajové dvojhrové pavúky boli takmer plné, iba v dievčenskom bolo jedno miesto voľné, keď sa prezentovalo 47 dievčat.

Domáci hráči a hráčky sa v konkurencii nestratili a najviac zažiarila Barbora Kötelesová, ktorá tirumfovala vo dvojhre aj štvorhre po boku Sarah Márie Jurákovej. Barbora vo finále porazila Dominiku Sujová 6/3 6/4. Darilo sa aj Sindy Kurtinovej, ktorá sa prebojovala do štvrťfinále dvojhry a po boku Šimovej aj do finále štvorhry, kde nestačili na Barbora a Sarah po výsledku 3/6 3/6.

Jurakova Kotelesova

Zľava: Barbora a Sarah

U chlapcov sa najďalej prebojoval David Brna, konkrétne až do finále, kde nestačil na Petra Vajdu po výsledku 3/6 4/6. Davidovi veľmi dobre sekundovali Marcel Musil a Jakub Behúň, ktorí boli v semifinále. Marcel sa prebojoval spolu so Seleckým aj do finále štvorhry, kde smolne prehrali 10/12 v supertiebreaku.

Brna

                           David Brna

Vajda 

                            Peter Vajda

Aj keď počasie turnaju veľmi neprialo, organizačný tím spolu s hráčmi zvládli náročnú situáciu a turnaj odohrali v stanovenom termíne.

 

Oznamy

Termínová listina 2020

Platba faktúr

Od dnešného dňa 11.6.2020 je možné uhradiť faktúry za tréningový proces aj v hotovosti v letnom bare EMPIRE. 

Detské letné tábory

Detské letné tábory sa uskutočnia:

1. termín: 13.-17.7.2020 - prednostne pre členov klubu,

2.termín: 3.-7.8.2020.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.