Tenisti klubu TC EMPIRE Trnava Adam Arbet a János Fekete hrali na turnaji ETA do 14 rokov s názvom Milten Cup 2014 v českých Míloviciach a Adriána Šenkárová bojovala na juniorskom ITF podujatí do 18 rokov Junior Zagreb Cup.

Adam Arbet si musel účasť v hlavnej súťaži Milten Cup 2014 (kategória 2) vybojovať v kvalifikácii. Bol úspešný, keď najprv v dvojkolovej kvalifikácii zdolal trinásteho nasadeného Rusa Daniila Kotova 6:3, 7:5 a potom si poradil aj s Poliakom Aronom Stajszczakom 6:4, 7:5.

Arbet sa dostal do hlavnej súťaže, v ktorej už figuroval ďalší náš člen János Fekete. Na turnaji je aj šéftréner TC EMPIRE Miloslav Grolmus, ktorý je trénerom Arbeta aj Feketeho. Obaja odohrali prvé kolo dvojhry v utorok 2. decembra, z ktorého sa im nepodarilo postúpiť. Arbet nestačil na Čecha Martina Vondráka (2:6, 5:7) a Fekete na Dalibora Svrčinu (3:6, 4:6).

Fekete však postúpil ďalej vo štvorhre s krajanom Krištofom Minárikom, keď v úvodnom kole zdolali český pár Doubek/Paulson 1:6, 6:3, 11:9. V druhom kole nemeckí súperi nenastúpili a tak Fekete s Minárikom postúpili do piatkového semifinále. V ňom si zmerali sily s českou dvojicou Forejtek/Vondrák, ktorej podľahli 2:6, 4:6.

Adriána Šenkárová si  v chorvátskom Záhrebe na turnaji Junior Zagreb Cup (kategória 4) merala sily s konkurenciou do 18 rokov. Z 1. kola kvalifikácie postúpila, keď zdolala domácu Anamariju Spoljaričovú 6:2, 6:1 a v pondelok prvého decembra nastúpila proti Slovinke Erjavecovej, s ktorou si poradila 6:3, 6:2. Vo finále kvalifikácie nastúpila Adriána proti o rok staršej Francúzke Lei Romainovej, ktorej podľahla 4:6, 6:3, 4:6.

 

Oznamy

Predaj permanentiek na zimnú sezónu 2021/2022

Klub TC EMPIRE Trnava ponúka permanentky na zimnú tenisovú sezónu v našom klube v nafukovacej hale na troch antukových dvorcoch od 13€ na hodinu. Všetky informácie - Tomáš Boleman, email : Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. , tel.: 0911 170 738.

Cenník kurtov na letnú sezónu

Pozrite si cenník kurtov na letnú sezónu pre verejnosť.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.