Halové majstrovstvá starších žiakov v západoslovenskom regióne pre rok 2015 sa konali od 13. do 15. decembra v TC EMPIRE Trnava na Hajdóczyho ulici v hale na novom tvrdom povrchu. Výnimočne sa na nich darilo opäť našim hráčom.

Tenisti nášho klubu odštartovali halovú sezónu na výbornú, keď sa singlovými majstrami západoslovenského regiónu stali mladší žiaci Alfréd Almáši a Natália Slabá, v doraste Jakub Behúň a Kiara Petrovická bola vo finále.

Potom prišli na rad v domácom klube naši starší žiaci, ktorí mali v hlavnom pavúku dvojhry početné zastúpenie – dovedna trinásť hráčov.

Najúspešnejším členom TC EMPIRE Trnava sa stal János Fekete, ktorý na ceste do finále nestratil ani set. Po prvom voľnom kole zdolal v druhom klubového kolegu Alfréda Almásiho 6:0, 6:1. Vo štvrťfinále si poradil podobne hladko s Filipom Urbánkom 6:1, 6:0. Fekete nezaváhal ani v semifinále, kde porazil ďalšieho klubového spoluhráča Adama Arbeta dvakrát 6:4.

V singlovom finále sa stretol v pondelok o 09:30 s ďalším členom trnavského klubu Lukášom Bielikom. Fekete zvíťazil 6:4, 6:2 a teší sa z titulu majstra vo dvojhre v západoslovenskom regióne!

V debli dvojica Fekete/Bielik nastúpila v pondelok po 11:30 proti páru Adam Arbet/Tomáš Krajčír. Tešili sa druhí menovaní po triumfe 4:6, 6:4, 10:8

kraj3

4 najúspešnejši hráči turnaja - zľava: Adam Arbet, Tomáš Krajčír, Lukáš Bielik a János Fekete

kraj2

Semifinalisti štvorhry - zľava: Miloš Karol, Šimon Škvarka

kraj1

Semifinalisti štvorhry - zľava: Michal Novanský, Anton Magdolen

 

 

 

 

Oznamy

Predaj permanentiek na zimnú sezónu 2021/2022

Klub TC EMPIRE Trnava ponúka permanentky na zimnú tenisovú sezónu v našom klube v nafukovacej hale na troch antukových dvorcoch od 13€ na hodinu. Všetky informácie - Tomáš Boleman, email : Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. , tel.: 0911 170 738.

Cenník kurtov na letnú sezónu

Pozrite si cenník kurtov na letnú sezónu pre verejnosť.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.