Halové majstrovstvá starších žiakov v západoslovenskom regióne pre rok 2015 sa konali od 13. do 15. decembra v TC EMPIRE Trnava na Hajdóczyho ulici v hale na novom tvrdom povrchu. Výnimočne sa na nich darilo opäť našim hráčom.

Tenisti nášho klubu odštartovali halovú sezónu na výbornú, keď sa singlovými majstrami západoslovenského regiónu stali mladší žiaci Alfréd Almáši a Natália Slabá, v doraste Jakub Behúň a Kiara Petrovická bola vo finále.

Potom prišli na rad v domácom klube naši starší žiaci, ktorí mali v hlavnom pavúku dvojhry početné zastúpenie – dovedna trinásť hráčov.

Najúspešnejším členom TC EMPIRE Trnava sa stal János Fekete, ktorý na ceste do finále nestratil ani set. Po prvom voľnom kole zdolal v druhom klubového kolegu Alfréda Almásiho 6:0, 6:1. Vo štvrťfinále si poradil podobne hladko s Filipom Urbánkom 6:1, 6:0. Fekete nezaváhal ani v semifinále, kde porazil ďalšieho klubového spoluhráča Adama Arbeta dvakrát 6:4.

V singlovom finále sa stretol v pondelok o 09:30 s ďalším členom trnavského klubu Lukášom Bielikom. Fekete zvíťazil 6:4, 6:2 a teší sa z titulu majstra vo dvojhre v západoslovenskom regióne!

V debli dvojica Fekete/Bielik nastúpila v pondelok po 11:30 proti páru Adam Arbet/Tomáš Krajčír. Tešili sa druhí menovaní po triumfe 4:6, 6:4, 10:8

kraj3

4 najúspešnejši hráči turnaja - zľava: Adam Arbet, Tomáš Krajčír, Lukáš Bielik a János Fekete

kraj2

Semifinalisti štvorhry - zľava: Miloš Karol, Šimon Škvarka

kraj1

Semifinalisti štvorhry - zľava: Michal Novanský, Anton Magdolen

 

 

 

 

Oznamy

Termínová listina 2020

Nová webová stránka EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si novú webovú stránku našej fyzioterapie:  

http://www.empirefyzioterapia.sk/ 

Klubový príspevok na rok 2019

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2019 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.