V nedeľu 26.4.2015 o 10.00 vyvrcholil Trnava Cup finálovými zápasmi dvojhry chlapcov a dievčat. Víťazmi dvojhry sa stali Wojciech Marek z Poľska po víťazstve nad Burdufom z Rumunska 5/7 6/2 6/0 a Anna Sisková z Česka, ktorá porazila Slovenku Stellu Kovačičovú 6/4 6/1.

Najďalej z domách hráčov sa prebojoval János Fekete a Klára Ondrejčeková, obaja postúpili do štvrťfinále dvojhry.  

Pozrite si kompletné výsledky kvalifikácie, hlavnej súťaže dvojhry a štvorhry.

 

DSC 0006

Zľava: supervisor Mazáček, Burduf, Marek, Sisková, Kovačičová, riaditeľ turnaja Boleman

János Fekete, nasadený ako č. 11, sa prebojoval do štvrťfinále, kde stroskotal na Čechovi Lukášovi Jirouškovi 0/6 2/6. János v tomto zápase pôsobil unavene a nedokázal Čechovi konkurovať v žiadnych ukazovateľoch. János od prvého kola čelil ťažkým súperom a hoci zvíťazil vo všetkých troch zápasoch na dva sety, v každom zápase zviedol skrátenú hru, ktorú vždy dotiahol do víťazného konca.

Klára Ondrejčeková si postup do štvrťfinále vybojovala o niečo ľahšie ako János a predviedla sólidnu hru. Postupne porazila Češku Csabi 6/3 6/1, Lotyšku Jakovlevu 6/2 6/3 a Slovenku Supak 6/1 6/3. Vo štvrťfinále nestačila na Ukrajinku Dyatlovu 3/6 4/6.

Nina Stankovská dokázala uhrať dve kolá a nebyť zranenia, ktorá ju začalo limitovať v zápase s Kovačičovou, tak mohla postúpiť do štvrťfinále. Nina počas turnaja predviedla dobrú hru so zlepšenou technikou.

Z ďalších domácich hráčov sa predstavili Lukáš Bielik, Stanislav Valent, Adam Arbet a Patrícia Hlinková, ktorí dokázali uhrať jedno kolo. Lukáš uhral set proti Jirouškovi .

S turnajom sa v prvom kole rozlúčili Tomáš Lánik, Michal Novanský, Miloš Karol, Barbora Kmošková a Tatiana Chovancová.

Vo štvorhre sa najďalej prebojovali Fekete so Stankovskou, ktorí sa prebojovali do semifinále.

DSC 0002

Zľava: Minárik, Fekete

 

DSC 0003

Zľava: Kovačičová, Stankovská

Z víťazstva v dievčenskej štvorhre sa radovali Kadlečková a Silná.

DSC 0014

Zľava: supervisor Mazáček, Kužmová, Rogozinska, Kadlečková, Silná a riaditeľ turnaja Boleman

 

plagat TEJT U14-page-001

 

 

 

Oznamy

Predaj permanentiek na zimnú sezónu 2021/2022

Klub TC EMPIRE Trnava ponúka permanentky na zimnú tenisovú sezónu v našom klube v nafukovacej hale na troch antukových dvorcoch od 13€ na hodinu. Všetky informácie - Tomáš Boleman, email : Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. , tel.: 0911 170 738.

Cenník kurtov na letnú sezónu

Pozrite si cenník kurtov na letnú sezónu pre verejnosť.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.