Celoslovenský turnaj staršieho žiactva najvyššej kategórie s názvom EMPIRE Trophy Cup ovládla domáca hráčka Klára Ondrejčeková, ktorá obhájila najvyššie nasadenie. Ku Kláre sa pridal u chlapcov taktiež najvyššie nasadený Adam Behúň.

Turnaj odštartoval cez víkend 4.7.2015 a vyvrcholil finálovými zápasmi dvojhier v stredu 8.7.. V oboch kategóriách potvrdili nasadenie najvyššie nasadení hráči, u dievčat domáca Klára Ondrejčeková a u chlapcov Adam Behúň.

Acko3

Zľava Kristína Mráziková a Klára Ondrejčeková

finale chalani

Zľava Lukáš Palovič a Adam Behúň

Klára dokráčala za titulom dá sa povedať, že jasne, keď jedine v semifinále proti Duhl stratila set. Vo finále proti Kristíne Mrázikovej vyhrala 6/0 7/5. Kristína postupom do finále určite prekvapila, ale na druhej strane postúpila zaslúžene. Ďalšia domáca hráčka Nina Stankovská skončila vo štvrťfinále na rakete Mrázikovej. Domáce hráčky spolu vytvorili štvorhrový pár a dotiahli to do finále, kde podľahli Kozákovej a Schwarcovej 0/6 6/4 10/7.

Finále chlapcov medzi Adamom Behúňom a Lukášom Palovičom bolo zaslúžené, keďže obaja dokráčali do finále bez straty setu. Finále v horúčave trvalo cez tri hodiny a chalani si siahli na dno síl. Z výhry sa napokon tešil Adam Behúň po výsledku 6/4 5/7 6/2. Najďalej sa z domácich hráčov dostali Tomáš Vanko do semifinále a Lukáš Bielik a Adam Arbet do štvrťfinále. Štvorhru ovládli Vanko s Behúňom, keď vo finále porazili Arbeta s Bielikom.

dievcata finale2

Zľava: vrchný rozhodca Milan Baláž, Nina Stankovská, Klára Ondrejčeková, Natália Schwarcová, zástupca rozhodcu Ivan Holub a Kristína Kozáková

stvorhra chlapci

Víťazi štvorhry Behúň s Vankom

 

Oznamy

Jesenné kondičné sústredenie do 14 rokov

Klub TC EMPIRE Trnava už tradične organizuje jesenné kondičné sústredenie pre deti do 14 rokov tentoraz v areáli TC EMPIRE Trnava. Podrobné informácie nájdete v priloženom dokumente.

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

Klubový príspevok na rok 2019

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2019 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.