Každoročne na počesť JUDr. Ivana Čierneho usporadúvame v našom areáli celoslovenský turnaj mladšieho žiactva, na ktorom sa predstavujú aj domáce talenty. Tento turnaj má už dlhoročnú históriu a každým rokom chceme udržať vysokú úroveň organizácie.
Týmto turnajom, ktorý sa pravidelne koná na prelome augusta a septembra, si chceme uctiť pamiatku JUDr. Ivana Čierneho (10.5.1942 - 20.7.2002), ktorý nás pred trinástimi rokmi navždy opustil.
JUDr. Čierny mal najväčšie zásluhy na celom postupnom budovaní tenisového klubu v športovom areáli Slávia Trnava, kde je momentálne vybudovaný najkrajší tenisový stánok Slovenska. Hoci klub zmenil názov, JUDr. Čierny navždy zostane zapísaný v histórii trnavského tenisu. Vďaka jeho entuziazmu vyrástlo v Trnave množstvo tenisových talentov a Trnava patrila v minulosti k baštám slovenského tenisu.

Aj tento rok mal turnaj veľmi vysokú úroveň a pre rok 2015 sa stali víťazmi Peter Benjamín Privara a Vanda Vargová. Vanda prišla k nám do klubu iba nedávno a už naplno rozvinula svoj talent, keď po výhre na medzinárodnom turnaji v Slovinku pridala aj titul z domáceho podujatia. Vanda na ceste za triumfom bola suverénna a počas celého turnaja stratila iba tri hry. Vanda vo finále vyhrala na Janegovou bez straty čo i len jedinej hry.

Ďalšou domácou hráčkou, ktorá sa dokázala presadiť bola Natália Slabá, ktorá podľahla Janegovej v semifinále, ale vynahradila si to všetko vo štvorhre, ktorú vyhrala po boku Chudejovej. Romana Zelenayová sa prebojovala do štvrťfinále dvojhry a semifinále štvorhry.

dievcata

Finalistky dvojhry: zľava Janegová Kristína a Vargová Vanda

Chlapčenský pavúk bol oveľa vyrovnanejší a odohralo sa množstvo trojsetových zápasov. Vo finále sa predstavili Peter Kučera a Peter Benjamín Privara a dnes bol lepším hráčom Privara, ktorý vyhral po výsledku 6/4 6/4. Maxim Novák s Karolom Vlčkom sa stali víťazmi štvorhry, keď vo finále zdolali dvojicu Baranec, Marošík.

chlapci

Finalisti dvojhry: zľava Kučera Peter a Privara Peter Benjamín

 

 
 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.