Majstrovstvá Slovenska družstiev sa skončili zápasmi starších žiačok, ktoré sa odohrávali na domácej pôde. Členky TC EMPIRE sa prebojovali do finále, kde podľahli favorizovanému Slovanu. Náš klub na M-SR získal dovedna dve prvenstvá (mladší žiaci a dorastenky) a štyri druhé miesta (mladšie žiačky, dorastenci, staršie žiačky, starší žiaci).


Domáci tím starších žiačok sa predstavil v nasledujúcej zostave: Klára Ondrejčeková, Nina Stankovská, Stella Kovačičová Stella, Barbora Kmošková, Natália Slabá, Tatiana Chovancová, Patrícia Hlinková a Simona Krištofovičová.
V úvodnom kole zdolali presvedčivo TK Slávia Agrofert STU Bratislava 6:1, v semifinále si bez straty zápasu poradili s TK DRANaM Košice 7:0. Vo finále prehrali po napínavom a tesnom priebehu 3:4, titul získali hráčky Slovana. „Dievčatá splnili úlohu a dostali sa do finále proti papierovo silnejšiemu súperovi. Vytvorili sme výborný tím, dievčatá makali a povzbudzovali sa. Vo finále to bola veľká dráma. Ušlo nám to o pár loptičiek, ale dievčatám patrí veľká vďaka za výborné a dramatické finále, ich výkony a súdržnosť," povedal o výkonoch starších žiačok kapitán Juraj Jančovič.


Prečítajte si články o úspechoch ostatných kategórií TC EMPIRE:

Starší žiaci:
http://www.tcempire.sk/sk/domov/27-udalosti/842-starsi-ziaci-tc-empire-sa-stali-vicemajstrami-slovenska

Dorastenky a mladšie žiačky:
http://www.tcempire.sk/sk/domov/27-udalosti/833-dorastenky-sa-stali-majsterkami-sr-mladsie-ziacky-vicemajsterkami

Mladší žiaci a dorastenci:
http://www.tcempire.sk/sk/domov/27-udalosti/832-mladsi-ziaci-su-majstrami-slovenska-v-druzstvach-dorastenci-vicemajstrami 

empire2

 MG 0923

 MG 0938

Slovan:

slovan2

Piešťany:

piestany2

 

 

Oznamy

Jesenné kondičné sústredenie do 14 rokov

Klub TC EMPIRE Trnava už tradične organizuje jesenné kondičné sústredenie pre deti do 14 rokov tentoraz v areáli TC EMPIRE Trnava. Podrobné informácie nájdete v priloženom dokumente.

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

Klubový príspevok na rok 2019

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2019 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.