V Trenčíne, resp. v Topoľčanoch sa odohrali halové majstrovstvá Západoslovenského regiónu staršieho žiactva a najviac sa dokázali presadiť Tomáš Lánik, ktorý turnaj vyhral a Vanda Vargová, ktorá prehrala vo finále.

U chlapcov, ktorí sa predstavili v Trenčíne, nastúpila celá plejáda našich hráčov: Tomáš Lánik, Matúš Barcaj, Tomáš Melicherík, Michal Novanský, Dávid Daniška, Dominik Cvik, Filip Žilkay, Alfréd Almási, Adrián Štancel a Stanislav Valent.

Prvým kolom sa nepodarilo prejsť Tomášovi Melicheríkovi a Dávidovi Daniškovi. Druhé kolo bolo konečnou pre Matúša Barcaja, Dominika Cvika, Alfréda Almásiho a Adriána Štancela. Filip Žilkay podľahol vo štvrťfinále Stanislavovi Valentovi. Semifinále bolo takmer kompletnou záležitosťou našeho klubu, keď popri Michalovi Novanskom, Tomášovi Lánikovi a Stanislavovi Valentovi sa do semifinále prebojoval Adrián Kopál. Stanko nedal Adriánovi šancu a dovolil uhrať protihráčovi iba dve hry. Tomáš zviedol s Michalom veľmi vyrovnaný zápas a Tomáš sa tešil z tesného víťazstva 6/4 v treťom sete. Vo finále Tomáš zdolal Stanka 6/1 7/6 a tešil sa z triumfu na halových majstrovstvách.

Z víťazstva vo štvorhre sa tešili Michal Novanský po boku Kopála, keď zdolali práve Stana a Tomáša. Do semifinále sa prebojovali spoločne Filip Žilkay s Alfrédom Almásim.

lanik region2016

Dievčatá bojovali v Topoľčanoch a predstavili sa Simona Krištofovičová, Romana Zelenayová, Vanda Vargová, Terézia Gavalcová a Barbora Kmošková. Všetky dievčatá dokázali vyhrať aspoň jeden zápas. V druhom kole prehrala Terezka a Romanka. Vo štvrťfinále porazila Vanda Barboru 6/2 6/1 a Simona nestačila na Kráľovú 2/6 1/6. Vanda sa prebojovala až do finále, kde nestačila na Kráľovú 1/6 1/6. Vo štvorhre sa prebojovala do semifinále Barbora po boku Kleinovej.   

kmoskova klainova

Barbora vpravo so svojou spoluhráčkou

 
 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.