V Trenčíne, resp. v Topoľčanoch sa odohrali halové majstrovstvá Západoslovenského regiónu staršieho žiactva a najviac sa dokázali presadiť Tomáš Lánik, ktorý turnaj vyhral a Vanda Vargová, ktorá prehrala vo finále.

U chlapcov, ktorí sa predstavili v Trenčíne, nastúpila celá plejáda našich hráčov: Tomáš Lánik, Matúš Barcaj, Tomáš Melicherík, Michal Novanský, Dávid Daniška, Dominik Cvik, Filip Žilkay, Alfréd Almási, Adrián Štancel a Stanislav Valent.

Prvým kolom sa nepodarilo prejsť Tomášovi Melicheríkovi a Dávidovi Daniškovi. Druhé kolo bolo konečnou pre Matúša Barcaja, Dominika Cvika, Alfréda Almásiho a Adriána Štancela. Filip Žilkay podľahol vo štvrťfinále Stanislavovi Valentovi. Semifinále bolo takmer kompletnou záležitosťou našeho klubu, keď popri Michalovi Novanskom, Tomášovi Lánikovi a Stanislavovi Valentovi sa do semifinále prebojoval Adrián Kopál. Stanko nedal Adriánovi šancu a dovolil uhrať protihráčovi iba dve hry. Tomáš zviedol s Michalom veľmi vyrovnaný zápas a Tomáš sa tešil z tesného víťazstva 6/4 v treťom sete. Vo finále Tomáš zdolal Stanka 6/1 7/6 a tešil sa z triumfu na halových majstrovstvách.

Z víťazstva vo štvorhre sa tešili Michal Novanský po boku Kopála, keď zdolali práve Stana a Tomáša. Do semifinále sa prebojovali spoločne Filip Žilkay s Alfrédom Almásim.

lanik region2016

Dievčatá bojovali v Topoľčanoch a predstavili sa Simona Krištofovičová, Romana Zelenayová, Vanda Vargová, Terézia Gavalcová a Barbora Kmošková. Všetky dievčatá dokázali vyhrať aspoň jeden zápas. V druhom kole prehrala Terezka a Romanka. Vo štvrťfinále porazila Vanda Barboru 6/2 6/1 a Simona nestačila na Kráľovú 2/6 1/6. Vanda sa prebojovala až do finále, kde nestačila na Kráľovú 1/6 1/6. Vo štvorhre sa prebojovala do semifinále Barbora po boku Kleinovej.   

kmoskova klainova

Barbora vpravo so svojou spoluhráčkou

 

Oznamy

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

Turnaj rodičov a priateľov klubu

V sobotu 28.09.2019 sa v areáli TC EMPIRE Trnava uskutoční tradičný turnaj rodičov a priateľov klubu. Táto akcia každoročne uzatvára letnú tenisovú sezónu a nebude tomu inak ani tento rok. Budeme veľmi radi, ak prídete do nášho areálu a strávite s nami pekný sobotný deň. Systém turnaja sa určí na základe počtu účastníkov. Preferovaný systém hrania je rodič, dieťa. Prezentácia účastníkov do 9.00. Pri nepriaznivom počasí sa akcia uskutoční v hale. Prihlásiť sa môžete u p. Bolemana do štvrtka 26.09., 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.