Halovým majstrom Západoslovenského regiónu v kategórii dorastu sa pred domácim publikom stal Viktor Bánczi. V čisto domácom finále si poradil so Samuelom Paulovčákom 6/3 6/2. Vo štvorhre dominoval nenasadený pár János Fekete a Matej Otčenáš.

Najvyššie nasadeným bol David Čierny, ktorého vo štvrťfinále prekvapil práve Samuel, ktorý prehrával síce 2/6 2/5 a odvracal matchball pri svojom podaní, ale nakoniec zápas otočil a vyhral v troch setoch. David mal ešte väčšiu smolu v tomto zápase, pretože sa zranil a musel spolu s Viktorom skrečovať semifinále štvorhry. Viktor to pri ceste za titulom nemal vôbec jednoduché, keď bol pre neho náročný štvrťfinálový zápas proti Otčenášovi i semifinále proti Balážimu. Oba zápasy nakoniec zvládol a vo finále už dominoval.

Z ďalších domácich hráčov sa najďalej dostali János Fekete a Samuel Špaňo, ktorí sa prebojovali do štvrťfinále. 

Vo štvorhre sa prekvapivými ale zaslúženými víťazmi stali nenasadení János Fekete a Matej Otčenáš, ktorí vo finále zdolali Matúša Rusnáka a Samuela Paulovčáka 6/3 7/6.

dvojhra

štvorhra

 

Oznamy

Jarné kondičné sústredenie do 14 rokov

Klub TC EMPIRE Trnava už tradične organizuje jarné kondičné sústredenie pre deti do 14 rokov v hoteli Relax Inn v Šoporni. Podrobné informácie nájdete v priloženom dokumente.

Rozpis bublín do 14 rokov

Pozrite si rozpis bublín od 7.1.2019. V prípade, že sa daný hráč neodhlási z tréningu deň vopred do 14.00, hodina mu bude zarátaná. Odhlasovanie trénerovi Lajkepovi 0940 564 208.

 

Zimný rozpis prípravky

Pozrite si zimný rozpis prípravky. Podľa nového rozpisu začíname už od pondelka 1.10.2018. Prípadné informácie u kompetentných trénerov.

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.