Halovým majstrom Západoslovenského regiónu v kategórii dorastu sa pred domácim publikom stal Viktor Bánczi. V čisto domácom finále si poradil so Samuelom Paulovčákom 6/3 6/2. Vo štvorhre dominoval nenasadený pár János Fekete a Matej Otčenáš.

Najvyššie nasadeným bol David Čierny, ktorého vo štvrťfinále prekvapil práve Samuel, ktorý prehrával síce 2/6 2/5 a odvracal matchball pri svojom podaní, ale nakoniec zápas otočil a vyhral v troch setoch. David mal ešte väčšiu smolu v tomto zápase, pretože sa zranil a musel spolu s Viktorom skrečovať semifinále štvorhry. Viktor to pri ceste za titulom nemal vôbec jednoduché, keď bol pre neho náročný štvrťfinálový zápas proti Otčenášovi i semifinále proti Balážimu. Oba zápasy nakoniec zvládol a vo finále už dominoval.

Z ďalších domácich hráčov sa najďalej dostali János Fekete a Samuel Špaňo, ktorí sa prebojovali do štvrťfinále. 

Vo štvorhre sa prekvapivými ale zaslúženými víťazmi stali nenasadení János Fekete a Matej Otčenáš, ktorí vo finále zdolali Matúša Rusnáka a Samuela Paulovčáka 6/3 7/6.

dvojhra

štvorhra

 

Oznamy

Termínová listina 2020

Nová webová stránka EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si novú webovú stránku našej fyzioterapie:  

http://www.empirefyzioterapia.sk/ 

Klubový príspevok na rok 2019

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2019 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.