Halovým majstrom Západoslovenského regiónu v kategórii dorastu sa pred domácim publikom stal Viktor Bánczi. V čisto domácom finále si poradil so Samuelom Paulovčákom 6/3 6/2. Vo štvorhre dominoval nenasadený pár János Fekete a Matej Otčenáš.

Najvyššie nasadeným bol David Čierny, ktorého vo štvrťfinále prekvapil práve Samuel, ktorý prehrával síce 2/6 2/5 a odvracal matchball pri svojom podaní, ale nakoniec zápas otočil a vyhral v troch setoch. David mal ešte väčšiu smolu v tomto zápase, pretože sa zranil a musel spolu s Viktorom skrečovať semifinále štvorhry. Viktor to pri ceste za titulom nemal vôbec jednoduché, keď bol pre neho náročný štvrťfinálový zápas proti Otčenášovi i semifinále proti Balážimu. Oba zápasy nakoniec zvládol a vo finále už dominoval.

Z ďalších domácich hráčov sa najďalej dostali János Fekete a Samuel Špaňo, ktorí sa prebojovali do štvrťfinále. 

Vo štvorhre sa prekvapivými ale zaslúženými víťazmi stali nenasadení János Fekete a Matej Otčenáš, ktorí vo finále zdolali Matúša Rusnáka a Samuela Paulovčáka 6/3 7/6.

dvojhra

štvorhra

 

Oznamy

Predaj permanentiek na zimnú sezónu 2021/2022

Klub TC EMPIRE Trnava ponúka permanentky na zimnú tenisovú sezónu v našom klube v nafukovacej hale na troch antukových dvorcoch od 13€ na hodinu. Všetky informácie - Tomáš Boleman, email : Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. , tel.: 0911 170 738.

Cenník kurtov na letnú sezónu

Pozrite si cenník kurtov na letnú sezónu pre verejnosť.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.