Sumár výsledkov hráčov klubu TC EMPIRE Trnava a EMPIRE Tennis Academy za aktuálny týždeň.

Trnava, Slovensko, Empire Slovak Open 2016, 100 000 USD, antuka, vonku:

Alexandra LAZÁROVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Rebeka MASAROVA (SUI) 0-6 1-6

Barbora KOTELESOVA (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Nicoleta – Catalina DASCALU (ROU) [7] 0-6 4-6

Rebecca ŠRAMKOVÁ (SVK) [WC]
1. kolo: Barbora KREJČÍKOVÁ (CZE) 4-6 7-6(6) 6-4
2. kolo: Jana ČEPEĽOVÁ (SVK) 7-5 4-6 6-3
Štvrťfinále: Viktória KUŽMOVÁ (SVK) [WC] 6-3 6-4
Semifinále: Anastasija SEVASTOVA (LAT) [3] 1-6 3-6
Štvorhra s: Anna BLINKOVA (RUS)
1. kolo: Vivien JUHÁSZOVÁ (SVK) [WC] / Sandra KLEMENSCHITS (AUT) [WC] 6-0 6-3
Štvrťfinále: Agnes BUKTA (HUN) / Lenka JURÍKOVÁ (SVK) 6-1 6-2
Semifinále: Evgeniya RODINA (RUS) [3] / Anastasija SEVASTOVA (LAT) [3] 6-2 3-6 [7-10]

Tereza MIHALÍKOVÁ (SVK) [WC]
1. kolo: Anastasija SEVASTOVA (LAT) [3] 2-6 4-6
Štvorhra s: Anna KALINSKAYA (RUS)
1. kolo: Irina RAMIALISON (FRA) [4] / Constance SIBILLE (FRA) [4] 7-5 6-2
Štvrťfinále: Nicoleta - Catalina DASCALU (ROU) / Viktoriya TOMOVA (BUL) 3-6 6-4 [10-4]
Semifinále: Lenka KUNČÍKOVÁ (CZE) [2] / Karolína STUCHLÁ (CZE) [2] 6-4 6-2
Finále: Evgeniya RODINA (RUS) [3] / Anastasija SEVASTOVA (LAT) [3] ?-? ?-?

Anna BLINKOVA (RUS) [WC]
1. kolo: Zarina DIYAS (KAZ) [4] 1-6 1-6
Štvorhra s: Rebecca ŠRAMKOVÁ (SVK)
1. kolo: Vivien JUHÁSZOVÁ (SVK) [WC] / Sandra KLEMENSCHITS (AUT) [WC] 6-0 6-3
Štvrťfinále: Agnes BUKTA (HUN) / Lenka JURÍKOVÁ (SVK) 6-1 6-2
Semifinále: Evgeniya RODINA (RUS) [3] / Anastasija SEVASTOVA (LAT) [3] 6-2 3-6 [7-10]

Istanbul, Turecko, Nazmi Bari Cup 2016, Grade 4, tvrdý povrch, vonku:

Adriána ŠENKÁROVÁ (SVK) [2]
1. kolo: Yasmeen GHAOUI (LIB) 6-0 6-1
2. kolo: Daria SNIGUR (UKR) 5-7 6-4 4-6
Štvorhra s: Eleanor SCARFF (GBR) [5]
1. kolo: Nurseda AKOVALIER (TUR) / Cagla BADEM (TUR) 6-4 6-3
2. kolo: Kristina KISLYAK (RUS) / Prathyusha RACHAPUDI (IND) 6-2 6-4
Štvrťfinále: Nevena SOKOVIC (SRB) / Denise - Antonela STOICA (ROU) 2-6 7-5 [10-8]
Semifinále: Viktoriya PETRENKO (UKR) / Daria SNIGUR (UKR) 2-6 4-6

Santa Croce Sull´Arno, Taliansko, 38° Torneo Internazionale "Cittá Di Santa Croce" Mauro Sabatini, Grade 1, antuka, vonku: 

Artem DUBRIVNYY (RUS)
1. kolo: Juan Martin JALIF (ARG) 6-2 6-3
2. kolo: Duarte VALE (POR) [9] 5-7 6-3 6-3
3. kolo: Enrico DALLA VALLE (ITA) [WC] 6-2 6-4
Štvrťfinále: Jeffrey John WOLF (USA) [3] 4-6 4-6
Štvorhra s: Lev KAZAKOV (RUS) [7]
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Dan ADDED (FRA) / Matteo MARTINEAU (FRA) 3-6 2-6 

Plantation, USA, Metropolia ITF at Plantation, Grade 4, antuka, vonku: 

Kiara PETROVICKÁ (SVK)
1. kolo: Taylor RUSSO (USA) 4-6 2-6
Štvorhra s: Juliet Jia Wen ZHANG (CAN) [4]
1. kolo: Elizabeth MANDLIK (USA) / Melissa SAKAR (USA) nehralo sa

 Modling, Rakúsko, 37. International Spring Bowl 2016, Grade 2, antuka, vonku: 

Viktor BÁNCZI (SVK) [8]
1. kolo kvalifikácie: Henry VON DER SCHULENBURG (SUI) 6-3 3-6 6-3 
2. kolo kvalifikácie: Luka MRSIC (AUT) [WC] 1-6 6-0 6-3 
3. kolo kvalifikácie: Karlo DIVKOVIC (CRO) [2] 6-1 4-6 3-6 

David Damián BRNA (SVK) 

1. kolo kvalifikácie: Frane NINCEVIC (CRO) [1] 6-2 3-6 6-2 
2. kolo kvalifikácie: Albert SPRLÁK PUK (CZE) 6-2 6-3 
3. kolo kvalifikácie: Wojciech MAREK (POL) 1-6 1-4 skreč

Lenka STARÁ (SVK) [3] 

1. kolo kvalifikácie: Coralie HUBER (AUT) [WC] 6-1 6-2
2. kolo kvalifikácie: Irina LAPUSTINA (LAT) 7-6(5) 6-3
3. kolo kvalifikácie: Anja GAL (SLO) [5] 6-0 1-6 6-2
Hlavná súťaž: Lenka STARÁ (SVK) [Q]
1. kolo: Jovana VUKOVIC (SRB) 6-2 6-0
2. kolo: Johana MARKOVA (CZE) [2] 2-6 3-6
Štvorhra s: Timea PAVLIČKOVÁ (SVK)
1. kolo: Eva NYIKOS (AUT) [WC] / Jana WEISS (AUT) [WC] 1-6 2-6
Timea PAVLIČKOVÁ (SVK)
1. kolo: Veronika ERJAVEC (SLO) 2-6 3-6
Štvorhra s: Lenka STARÁ (SVK)
1. kolo: Eva NYIKOS (AUT) [WC] / Jana WEISS (AUT) [WC] 1-6 2-6

 Rím, Taliansko, Internazionali BNL d´Italia, WTA Premier 5, 2 399 000 €, antuka, vonku: 

Elina SVITOLINA (UKR) [15]
1. kolo: Monica PUIG (PUR) [Q] 1-6 6-4 1-6
Daria KASATKINA (RUS)
1. kolo: Karolína PLÍŠKOVÁ (CZE) [16] 6-4 6-4
2. kolo: Mariana DUQUE - MARIŇO (COL) [Q] 6-2 6-2
3. kolo: Irina - Camelia BEGU (ROU) 1-6 4-6

 Heilbronn, Nemecko, NECKARCUP, ATP Challenger, 64 000 €, antuka, vonku:

Andrej MARTIN (SVK) [1]
1. kolo kvalifikácie: Christian GARIN (CHI) 6-3 4-6 3-6
Štvorhra s: Hans PODLIPNIK – CASTILLO (CHI) [2]
1. kolo: Gero KRETSCHMER (GER) / Alexander SATSCHKO (GER) 1-6 6-1 [10-8]
Štvrťfinále: Dustin BROWN (GER) [WC] / Oscar OTTE (GER) [WC] 4-6 4-6

Hans PODLIPNIK – CASTILLO (CHI) [6]
1. kolo kvalifikácie: Andreas BECK (GER) 3-6 2-6
Štvorhra s: Andrej MARTIN (SVK) [2]
1. kolo: Gero KRETSCHMER (GER) / Alexander SATSCHKO (GER) 1-6 6-1 [10-8]
Štvrťfinále: Dustin BROWN (GER) [WC] / Oscar OTTE (GER) [WC] 4-6 4-6

Igor ZELENAY (SVK)
Štvorhra s: Rameez JUNAID (AUS) [4]
1. kolo: Tomasz BEDNAREK (POL) / Mateusz KOWALCZYK (POL) 6-3 6-1
Štvrťfinále: Sander ARENDS (NED) / Tristan - Samuel WEISSBORN (AUT) 6-2 4-6 [9-11]

 Piešťany, Slovenská Republika, TEJT 1 U14 "The 23rd Piestany Cup U14 2016", Kategória 1, antuka, vonku:

 Nina STANKOVSKÁ (SVK) [6] 

1. kolo: Terezie PLUHÁROVÁ (CZE) 6-2 6-2 

2. kolo: Petra CSABI (CZE) 7-6(4) 6-2 

3. kolo: Tereza VAJSEJTLOVÁ (CZE) [11] 6-3 7-5 

Štvrťfinále: Noa KRZNARIC (CRO) [13] 6-0 6-2 

Semifinále: Ziva FALKNER (SLO) [9] 6-7(3) 3-6 

 Vanda VARGOVÁ (SVK) 

1. kolo: Mavie OSTERREICHER (AUT) 4-6 7-5 6-1 

2. kolo: Tereza VAJSEJTLOVÁ (CZE) [11] 1-6 4-6 

 Štvorhra s: Anika JASKOVÁ (SVK) [5] 

1. kolo: voľný žreb 

2. kolo: Barbora KMOŠKOVÁ (SVK) / Aleksandra MELNIKOVA (RUS) 6-0 6-3 

Štvrťfinále: Denisa HUNKOVA (CZE) [3] / Tereza VAJSEJTLOVÁ (CZE) [3] 2-6 1-6 

 Alfréd ALMÁSI (SVK) 

1. kolo: Dalibor SVRČINA (CZE) [1] 0-6 2-6 

 Štvorhra s: Tomáš MELICHERÍK (SVK) 

1. kolo: Alexandr KOLIJEV (CZE) / Petr POZDENKOV (CZE) 1-6 4-6 

 Tomáš LÁNIK (SVK) 

1. kolo: Vít LANDFELD (CZE) [WC] 1-6 2-6 

 Štvorhra s: Stanislav VÁLENT (SVK) 

1. kolo: Vít LANDFELD (CZE) / Jakub LOVECKÝ (SVK) bez boja 

 Filip ŽILKAY (SVK) 

1. kolo: Samuel MOTAZED (AUT) [Q] 6-4 6-0 

2. kolo: Karlis OZOLINS (LAT) [12] 2-6 1-6 

 Štvorhra s: Radovan MICHÁLIK (SVK) 

1. kolo: Dalibor SVRČINA (CZE) / Lukáš VACULÍK (CZE) 1-6 2-6 

 Michal NOVANSKÝ (SVK) 

1. kolo: Karlis OZOLINS (LAT) [12] 4-6 5-7 

 Štvorhra s: Matej GÁLIK (SVK) 

1. kolo: Samuel MOTAZED (AUT) / Niki STOIBER (AUT) 6-3 6-2 

2. kolo: Terence ATMANE (FRA) [5] / Karlis OZOLINS (LAT) [5] 7-6(4) 2-6 [1-10] 

 

 

 

Oznamy

Jesenné kondičné sústredenie do 14 rokov

Klub TC EMPIRE Trnava už tradične organizuje jesenné kondičné sústredenie pre deti do 14 rokov tentoraz v areáli TC EMPIRE Trnava. Podrobné informácie nájdete v priloženom dokumente.

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

Klubový príspevok na rok 2019

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2019 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.