Array

Antukový desaťtisícový turnaj EMPIRE Futures Trnava 2016 ovládol vo dvojhre Francúz Corentin Denolly, ktorý v nedeľňajšom finále zdolal slovenského súpera Patrika Fabiana 7:5, 7:6(2).

ROZHOVORY S VÍŤAZMI

FOTOGALÉRIA IVANA KOPČÁNIHO

Štvrtému nasadenému Fabianovi sa tak nepodarilo napodobniť v Trnave svojho kamaráta Martina Blaška, ktorý tu pred rokom získal titul vo dvojhre. Na druhej strane si Fabian odnáša 10 bodov do rebríčka ATP. „Gratulujem súperovi k výhre, zahral perfektne. Ja som začal výborne v prvom aj druhom sete, podarilo sa mi ho brejknúť. Vadili mi však jeho vysoké liftované lopty, pomaličky sa dostával do hry. Ja som spravil pár nevynútených chýb a on ku koncu viac zabral,“ povedal Fabian po finále pre www.tcempire.sk.
Celý týždeň v Trnave však finalista hodnotí pozitívne. „Určite som spokojný, konečne som odohral viac zápasov, hral som dobre s dobrými súpermi. Beriem to ako veľké plus a dobrú skúsenosť,“ pokračoval zverenec Milana Martinca, ktorý ho trénuje dva a pol mesiaca. Predtým viedol Annu Karolínu Schmiedlovú. „Spolupracuje sa mi s ním výborne, aj na kurte aj mimo neho. Kondične to manažuje David Olasz. Ide nám to, dúfam, že to bude takto pokračovať,“ dodal košický rodák.

Pre Francúza je to prvý singlový titul na okruhu

Francúzsky tenista Corentin Denolly, ktorý je od Fabiana o tri roky mladší, získal svoj prvý titul na okruhu ITF. Na turnaji bol ôsmy nasadený. „Finále je vždy náročné, lebo keď už ste tam, nechcete ani náhodou prehrať. Nezačal som síce dobre, ale potom som zlepšil výkon a vyhral som, z čoho som nesmierne šťastný. Je to pre mňa dobrý štart a pomoc k tomu, aby som sa posunul vyššie v rebríčku. Dúfam, že takých víťazstiev príde ešte viac,“ hovoril spokojný víťaz, inak 684. hráč rebríčka ATP.

IKO 4962u

 

Oznamy

Turnaj rodičov a priateľov klubu

V sobotu 2.10.2021 sa v areáli TC EMPIRE Trnava uskutoční tradičný turnaj rodičov a priateľov klubu. Táto akcia každoročne uzatvára letnú tenisovú sezónu a nebude tomu inak ani tento rok. Budeme veľmi radi, ak prídete do nášho areálu a strávite s nami pekný sobotný deň. Systém turnaja sa určí na základe počtu účastníkov. Preferovaný systém hrania je rodič, dieťa. Prezentácia účastníkov do 9.00. Pri nepriaznivom počasí sa akcia uskutoční v hale. Prihlásiť sa môžete u p. Bolemana do stredy 29.09., 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

Predaj permanentiek na zimnú sezónu 2021/2022

Klub TC EMPIRE Trnava ponúka permanentky na zimnú tenisovú sezónu v našom klube v nafukovacej hale na troch antukových dvorcoch od 13€ na hodinu. Všetky informácie - Tomáš Boleman, email : Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. , tel.: 0911 170 738.

Cenník kurtov na letnú sezónu

Pozrite si cenník kurtov na letnú sezónu pre verejnosť.

Hľadáme nové tenisové talenty

V týchto dňoch prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.