Array

Po vydarenej kvalifikačnej skupine na ME 18 sa slovenským chlapcom darilo aj na záverečnom turnaji družstiev vo francúzskom La Rochelle.

Vo štvrťfinále v zložení János Fekete (TC EMPIRE Trnava), Lukáš Pokorný, Krištof Minárik zdolali Rakúsko 3:0 a postúpili do semifinále ME, v ktorom sa stretli s reprezentáciou Talianska.

Slovenskí tenisti prehrali v semifinále ME 18 družstiev s druhým nasadeným Talianskom 0:3 a v stredu zabojovali o bronzové medaily s Čechmi. 

V zápase o 3. miesto prehrávali po úvodných dvojhrách s tretím nasadeným Českom nezvratne 0:2. Na úvodný zápas nominoval kapitán František Horváth Krištofa Minárika, ktorý prehral s Jiřím Barnátom 2:6, 3:6. V súboji jednotiek podľahol potom János Fekete z TC EMPIRE Trnava Daliborovi Svrčinovi 5:7, 1:6. Slovenskí juniori si z Francúzska odnášajú pekné štvrté miesto.

Slováci vo Francúzsku:

20190806 fekete

 

 

Oznamy

Termínová listina 2020

Nová webová stránka EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si novú webovú stránku našej fyzioterapie:  

http://www.empirefyzioterapia.sk/ 

Klubový príspevok na rok 2019

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2019 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.