Array

Sumár výsledkov hráčov klubu TC EMPIRE Trnava a EMPIRE Tennis Academy v aktuálnom týždni.

Hotonj I/3 VogošćA, Bosnia and Herzegovina, Tennis Europe U16, OPEN RCT Barcelona 1899-Sarajevo 2019, Category 1, clay, outdoor:

Peter Benjamin PRIVARA [2]

1. kolo: Aleksa MISIC (SRB) 6-1 6-4

2. kolo: Muhamed ADEMOVIC (BIH) 6-2 6-2

štvrťfinále: Filip APLTAUER [7] (CZE) 6-1 6-2

semifinále: Mariano TAMMARO [3] (ITA) 6-3 6-2

finále: Noa VUKADIN [4] (CRO) 6-4 6-1 TITUL VO DVOJHRE!

Štvorhra s: Noa VUKADIN (CRO)

1. kolo: BYE

štvrťfinále: Vladimir KRAVEC/Markus LAZARCIK (SVK) 6-1 7-6(2)

semifinále: Filip APLTAUER / Stepan BAUM (CZE) 2-6 6-3 4-10

20190824 Privara 01

20190824 Privara 02

 

20190824 Privara 03

20190824 Privara 04

L'Aquila, Italy, ATP Challenger 80, INTERNAZIONALI DI TENNIS CITTA' DELL’AQUILA, €46,600 + H, clay, outdoor:

Andrej MARTIN (SVK)

1. kolo: BYE

2. kolo: Gianluigi QUINZI (ITA) 6-3 6-2

3. kolo: Peter TOREBKO (GER) 6-2 6-4

štvrťfinále: Guilherme CLEZAR (BRA) 3-6 7-6(2) 6-4

semifinále: Dmitry POPKO (KAZ) 6-3 6-0

finále: Andrea COLLARINI (ARG) 3-6 1-6

Minsk, Belarus, ITF World Tennis Tour, Belagroprombank Cup, 15 000 USD, hard, outdoor:

Artem DUBRIVNYY (RUS) [1]

1. kolo: Aliaksandr SASNOUSKI (BLR) 6-1 6-1

2. kolo: Artsiom BARDZIN (BLR) 6-1 6-0

štvrťfinále:  Alexander ZGIROVSKY (BLR) 6-3 6-2 

semifinále: Vadym URSU (UKR) 6-3 6-0

finále: Ivan LIUTAREVICH (BLR) 6-3 7-6(5) TITUL!

Štvorhra s: David POLJAK (CZE) [4]

1. kolo: Francesco BESSIRE (ITA) / Saida'lo SAIDKARIMOV (UZB) 6-1 6-3

štvrťfinále: Tsimafei BASALYHA (BLR) / Aliaksandr PRUDNIKAU (BLR) 6-3 7-6(4)

semifinále: Michal KONECNY (CZE) / ONDREJ KRSTEV (CZE) [2] 6-4 7-5

finále: Sagadat AYAP (KAZ) / George TSIVADZE (GEO) [3] 6-2 6-2 TITUL!!!

Sintra, Portugal, ITF World Tennis Tour, BTA FUTURES II, 15 000 USD, hard, outdoor:

Pavel SHUMEIKO (UKR)

1. kolo: Peter BOTHWELL (IRL) [7] 3-6 6-4 6-3

2. kolo: Francisco CABRAL (POR) 6-7(2) 6-4 6-7(3)

El Prat De Llobregat, Spain, Tennis Europe U14, SÁNCHEZ-CASAL YOUTH CUP U-14, clay, outdoor:

David SCHWARC [3] (SVK)

1. kolo: Jaime GALLIGO SUBIRANA (ESP) 6-2 6-2

2. kolo: Calin Teodor STIRBU (ROU) 6-2 6-1

3. kolo: Lucca HELGUERA CASADO (ESP) 6-2 6-0

štvrťfinále: Zoran LUDOSKI [12] (SRB) 3-6 3-6

 

Oznamy

Nová webová stránka EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si novú webovú stránku našej fyzioterapie:  

http://www.empirefyzioterapia.sk/ 

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

Klubový príspevok na rok 2019

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2019 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.