Array

Marek Naňo sa stal na domácom turnaji EMPIRE Trophy Cup víťazom dvojhry, keď vo finále zdolal Filipa Poklembu hladko 6/0 6/0. Vo štvorhre spolu s Patrikom Hulínom dokráčali až do finále, kde po tesnom supertiebreaku podľahli Medveďovi s Melagom. Patrik Hulín pridal taktiež vynikajúce 3. miesto vo dvojhre, keď prehral práve s Naňom. 

Na celoslovenskom turnaji staršieho žiactva sa predstavila kompletná chlapčenská špička a bolo zaujimavé sledovať ich vzájomnú konfrontáciu po dlhšej dobe. Marek Naňo zaslúžene turnaj vyhral, keď počas turnaja predvádzal najlepšiu hru, či už na servise alebo čo sa týka zrýchlenia a tempa hry. Veľmi dobre mu sekundoval Partik Hulín, škoda, že sa stretli už v semifinále. 

Medzi dievčatami bez straty setu vyhrala najvyššie nasadená Renáta Jamrichová, ktorá vo finále zdolala prekvapenie turnaja Soňu Depešovú. Soňa na ceste do finále utiekla vo štvrťfinále z matchbalov a následne jej Krajmer v semifinále skrečovala z dôvodu žalúdočných problémov. Najďalej z domácich hráčok sa dostala Saša Félixová, ktorá odohrala vo štvrťfinále vyrovnaný zápas s Krajmer. Vo štvorhre pridala Jamrichová double po boku Šramkovej. 

IMG 3138

IMG 3144

IMG 3147

IMG 3150

 

Oznamy

Termínová listina 2020

Platba faktúr

Od dnešného dňa 11.6.2020 je možné uhradiť faktúry za tréningový proces aj v hotovosti v letnom bare EMPIRE. 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.