Array

V našom klube sa v piatok 17. júna 2022 odohral turnaj športových osobností a novinárov EMPIRE Media Tennis Cup 2022. Víťazmi štvorhry sa stali bývalý kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie Miroslav Karhan a redaktor Hospodárskych novín Martin Rendek.

Na turnaji nechýbal ani finalista štvorhry a bývalý reprezentačný tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Vladimír Vůjtek, alebo mladí hokejisti Adam Sýkora, Šimon Latkóczy, Ján Lašák a Martin Chromiak či bývalí reprezentanti a majstri sveta Jozef Stümpel a Rastislav Pavlikovský.

Partiu športovcov dopĺňali aj bývalý slovenský futbalista Jozef Kožlej, hokejisti Tomáš Záborský, Šimon Petráš, František Skladaný, Miloš Bubela, bývalý hokejista a teraz komentátor Ondrej Rusnák a Šimon Petráš.

Najprv sa hralo v dvoch základných skupinách, z ktorých postúpili po dva páry do semifinálových bojov.

Do finále debla postúpila dvojica Miroslav Karhan/Martin Rendek (Hospodárske noviny)
a Vladimír Vůjtek s Tomášom Prokopom (Denník Šport), ktorá triumfovala vo finále na gemy 6:4. V boji o 3. miesto uspeli v supertajbrejku František Skladaný s Patrikom Mitasom (RTVS), ktorí zvíťazili nad párom Ondrej Rusnák / Jozef Stümpel v supertajbrejku10:8.

Počas dňa sa odohral aj exhibičný duel medzi dvomi talentami nášho klubu TC EMPIRE – Peter Benjamín Privara si zahral supertajbrejk spolu s Miou Pohánkovou proti dvojici Adam Sýkora – Ján Lašák.

Ďakujeme aj partnerom za to, že podporili tento event - Worktex, Pepsi, Mattoni, Dunajský pivovar, Lunys, Metro.

 

FOTOGRAFIE

 

REPORTÁŽE:

Joj - od 03:00 

https://videoportal.joj.sk/sport/epizoda/100489-sport

Markíza - 09:33 

 https://videoarchiv.markiza.sk/video/sportove-noviny/epizoda/82018-17-6-2022

RTVS - OD 10:45

 https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/13983/333021#645

TA3

 https://www.ta3.com/clanok/238861/trnavsky-klub-tc-empire-hostil-prvy-rocnik-vip-turnaja-zucastnili-sa-ho-zname-tvare

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.