Array

Člen TC EMPIRE Trnava Peter Benjamín Privara (17), ktorého v Trnave trénuje Daniel Trčka, je nedávny účastník štvrťfinále juniorskej dvojhry na prestížnom grandslamovom podujatí Roland Garros a takisto účastníkom 3. kola dvojhry na juniorskom Wimbledone.

Aj o týchto úspechoch a o jeho plánoch v mužskom tenise hovorí v interview, ktoré sme spravili počas jeho prítomnosti v trnavskom klube a akadémii EMPIRE Tennis Academy. „Myslím si, že na Slovensku je tento klub jednoznačne najlepší. Sú tu aj najlepšie podmienky na prípravu. A teraz, keď sa to viac rozbieha a bude tu viac hráčov, tak to je lepšie. Keď nie som na turnajoch alebo v Nadalovej akadémii, vždy sa sem rád vrátim," povedal Privara pre www.empire-tennis-academy.com.

KLIKNITE NA ROZHOVOR

 

 

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.