Array

Organizovanie ôsmich medzinárodných turnajov pod názvom EMPIRE Indoor Tennis Tour 2022 v klube TC EMPIRE Trnava je výnimočným počinom, ktorý nemá obdobu v histórii slovenského tenisu. Prvým podujatím bude medzinárodný juniorský turnaj do 18 rokov J5 3rd EMPIRE Cup U18, ktorý sa koná od 5. do 11. septembra 2022 ešte na vonkajších antukových kurtoch.

Ide o náročnú výzvu v spolupráci s Medzinárodnou tenisovou federáciou (ITF), ktorá sama považovala náš klub za ideálne miesto pre konanie takéhoto bohatého počtu tenisových podujatí.


V Trnave môžeme očakávať najmä v prípade dvoch prvých ženských turnajov W60 EMPIRE Women's Indoor 2022 s dotáciou 60 000 USD účasť svetových hráčok aj z Top 100 rebríčka WTA. Nielen to, ale aj októbrový termín je prísľubom kvalitného obsadenia turnajov a atraktívnych zápasov pre divákov.

Tenisoví fanúšikovia uvidia v klube aj duely juniorov alebo mužov v závere sezóny. Októbrové načasovanie ženskej časti série je ideálne nielen pre účasť slovenskej ženskej tenisovej špičky, ale aj hráčok z celej Európy, ktoré uvítajú, že v tomto období môžu hrať dobre dotované podujatia v strednej Európe.


Myšlienka turnaja je spojená aj s dôležitým výročím trnavského tenisu, ktorý oslavuje v sezóne 2022 presne 100 rokov od svojho vzniku.

ZOZNAM TURNAJOV:

zoznam turnajov

 

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.