Array

Miloš Karol má 19 rokov a momentálne je 419. hráčom ATP vo štvorhre a 969. vo dvojhre. Pre sebou má náročnú cestu uplatnenia sa v mužskom tenise, na ktorú sa pripravuje aj v našom klube TC EMPIRE Trnava. „Určite je to veľa o nastavení v hlave hráča a takisto o vyzretosti tenistu. U mužov a juniorov je zreteľný rozdiel po fyzickej stránke, u žien to nie je až taký skok. Je to o skúsenostiach, vyhratosti a o tom, ako hráč ustojí zápasy," hovorí mladý slovenský tenista.


Prečo si si vybral na tréningový proces práve klub TC EMPIRE Trnava?
„Pochádzam z Trnavy. Za klub som hral ako mladší a starší žiak. Potom som si hľadal vlastnú cestu. Teraz som späť a vyhovuje mi to tu najviac. Aj z toho hľadiska, že som tu doma a pre tréningy nemusím cestovať. Sú tu fantastické podmienky. Je tu sedem kurtov s tvrdým povrchom v hale, tri antukové v nafukovačke a ďalšie vonku – to sa nedá porovnať s nijakým iným klubom na Slovensku. Je to tu slušné, aj čo sa týka sparingov."

CELÝ ROZHOVOR TU

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.