Array

Už na prvom ženskom turnaji zo série EMPIRE Indoor Tennis Tour 2022, ktorý sa bude konať od októbra v klube TC EMPIRE Trnava, sú prihlásené aj tenistky z prvej svetovej stovky ženského rebríčka WTA. Medzi prihlásenými hráčkami figurujú Slovenky či bývalá finalistka Wimbledonu Lisická.

KOMPLETNÝ ZOZNAM HRÁČOK NÁJDETE TU

Turnaj s názvom W60 1st EMPIRE Women´s Indoor 2022, ktorý sa bude konať v TC EMPIRE Trnava od 3. do 9. októbra, bude mať kvalitné obsadenie.

V prvej verzii tzv. akceptačného listu je Anna Kalinská (51. v rebríčku WTA vo dvojhre), potom Srbka Alexandra Kruničová (75.), Číňanka Wang Sin-jü (77.) a Rakúšanka Julia Grabherová (97.).

Medzi zaujímavými menami nájdeme aj tradičné účastníčky našich turnajov z minulosti - napríklad Maďarku Réku-Luca Janiovú (114.), Nemku Tamaru Korpatschovú (116.) alebo Vitaliu Diačenkovú (123.)

V Trnave chce hrať aj Elizabeth Hana Mandliková - dcéra československej grandslamovej šampiónky Hany Mandlíkovej, ktorá však reprezentuje už USA.

Do klubu TC EMPIRE si v októbri nájde cestu aj bývalá členka našej medzinárodnej akadémie Anna Blinkovová, 149. hráčka rebríčka.

Zo Sloveniek Mihalíková aj Šramková, prihlásila sa aj finalistka Wimbledonu Lisická

Medzi prihlásenými hráčkami je viacero Sloveniek, pričom náhradníčkami v kvalifikácii dvojhry sú napríklad Rebecca Šramková alebo Tereza Mihalíková.

Veľmi zaujímavým menom je aj bývalá 12. tenistka sveta z Nemecka Sabine Lisická, ktorá sa stala známou najmä po jej finálovej účasti vo Wimbledone v roku 2013, keď vo finále prehrala s Marion Bartoliovou 1:6, 4:6. Lisická je teraz na 273. mieste v rebríčku WTA vo dvojhre.

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.