Array

PREČÍTAJTE SI CELÝ ROZHOVOR TU

Lenka Juríková (32) je bývalá členka Top 200 v ženskom rebríčku WTA. V máji 2011 sa dostala na 196. priečku svetového renkingu. Pred piatimi rokmi však musela pre zdravotné problémy ukončiť profesionálnu kariéru, pričom plynulo prešla na pozíciu tenisovej trénerky. Za klub TC EMPIRE Trnava v minulosti hrávala aj ženskú extraligu, takže miestne podmienky pre prípravu tenistov dokonale pozná a kvituje ich.

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutočnia medzinárodné ženské turnaje. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od utorka 26.2. do nedele 10.3.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu. 

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.