Array

Medzi chlapcami sme mali trojnásobné zastúpenie v podobe Viktora Báncziho, Kevina Kurtina a Michaela Škodu. Do štvrťfinále sa prebojoval Viktor, ktorý v prvom kole porazil Dulíka 6/1 6/1 a v druhom Luczya 6/1 6/2. Vo štvrťfinále nastúpil proti nasadenej dvojke Jurasovi a podľahol mu 5/7 3/6. Kevin mal obrovskú smolu v druhom kole. Prvé kolo zvládol, keď porazil o rok mladšieho Peška 7/6 7/5. V druhom kole nastúpil proti 4.nasadenému Grmanovi a po výsledku 7/6 4/6 a 6/7 sa musel s turnajom rozlúčiť. Kevina budú určite mrzieť nevyužité matchbaly, na druhej strane dokázal odohrať vynikajúci a vyrovnaný zápas so slovenskou štvorkou. Michael mal taktiež priaznivy žreb a dokázal prejsť prvým kolom, keď zdolal Baja 6/3 6/2. V druhom kole už nestačil na Janosova a jasne prehral. Vo štvorhre postavil žreb proti sebe Bánczi, Paulovčák a Kurtin, Čierny. Kevin s Davidom boli úspešnejší a vyhrali 6/4 6/3. Vo štvrťfinále nestačili na Gašparovič, Janosov a hladko prehrali. Michael Škoda mal zlý žreb, keď musel vzdorovať spolu so svojim spoluhráčom Dobrým, druhému nasadenému páru Grman, Fekiač a prehrali 1/6 2/6.

Medzi dievčatami sme mali štvornásobné zastúpenie: Timea Pavličková, Karin Kožlejová a o rok mladšie Lenka Stará a Adriána Šenkárová. Adriána sa stretla s Lenkou a zápas jednoznačne vyznel v prospech Adriány, ktorá vyhrala 6/2 6/0. Adriána sa v druhom kole stretla s Pillárovou a prehrala  6/2 6/2. Karin vďaka voľnej karte nastúpila v prvom kole proti Jobbágyovej a vyhrala 6/2 6/1. V druhom kole nestačila na nasadenú Mihokovú a prehrala 6/2 7/5. Našou poslednou nádejou bola v pavúku štvrtá nasadená Timea Pavličková. Timea postupne na ceste do semifinále porazila Sepešiovú, Matúšovú a Timkovú. V semifinále zviedla vyrovnaný boj s prvou nasadenou Roháčovou, ktorej podľahla tesne 6/7 7/6 1/6. Timea sa dokázala vysporiadať s veľmi ťažkým žrebom a potvrdila veľmi kvalitnú hru. Vo štvorhre sa dievčatá spolu so svojimi spoluhráčkami nepredrali do semifinále, keď Adriána spolu s Karin prehrali v prvom kole, Timea s Guglielmetti skrečovali druhé kolo a Lenka s Junasovou prehrali v druhom kole.  

Kompletné výsledky si môžete pozrieť na www.etenis.sk.

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.