Array

2.februára 2013 sa v priestoroch TC EMPIRE Trnava uskutočnil 1.tenisový ples pod taktovkou marketingovej manážérky klubu Márie Jedličkovej. Pre hostí plesu bol pripravený bohatý program na čele so skupinou The Cellmates, brušnými tanečnicami, kúzelníkom a spoločenskými tancami detí z tanečnej školy Tyrnavia. Pre hostí bola taktiež pripravená  tombola, z ktorej si každý niečo odniesol. Počas celého večera bola vynikajúca atmosféra, ktorá pretrvala až do skorých ranných hodín.

Brány plesu sa otvorili o 19.00 a hostí večera vítali predseda predstavenstva TC EMPIRE Trnava Ing. Miroslav Hlavna s manželkou, ktorí aj slávnostne otvorili 1.tenisový ples. Celým večerom nás sprevádzal moderátor Martin Chynoranský známy z rádia Jemné melódie. Následne prebiehalo ocenenie najlepších tenistov TC EMPIRE Trnava za rok 2012, ktoré odovzdal športový riaditeľ Tomáš Boleman. Medzi dievčatami bola najúspešnejšia Tamara Kupková, ktorá počas sezóny získala titul majsterky sveta do 14 rokov v tímových súťažiach a medzi chlapcami dominoval Viktor Bánczi, viacnásobný masjter Slovenska do 12 rokov. Cenu za Viktora preberal tréner Juraj Jančovič.

dsc 6784u

Zľava: Tomáš Boleman, Tamara Kupková, Juraj Jančovič a moderátor Martin Chynoranský

Po oficiálnej časti na pódium vystúpila po prvýkrát skupina The Cellmates, ktorá rozprúdila plesovú zábavu. Po prvom tanečnom kole nasledovala chutná večera, ktorú zabezpečil hotel EMPIRE****. Po večeri nasledoval zábavno-kultúrny program a ďalšie tanečné kolá. Po druhej večeri v podobe pečených prasiatok sa pokračovalo voľnou zábavou až do rána.  

Radi by sme touto cestou poďakovali sponzorom plesu: Urpiner, Hotel EMPIRE****, Tvorsad, Sedita, Gurlex a Marek Štancel.  

Hostia sa cítili na plese veľmi príjemne a tešia sa na ďalší ročník.

ples3 ples9
ples6 ples1
ples7 ples10
ples11 ples5ples8

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.