Array

VIDEOROZHOVOR SO ŠAFRÁNKOM

VIDEOROZHOVOR SO ŠÁTRALOM

 

Václav Šafránek bol po víťazstve nad Karolom Beckom šťastný. „Dnes sa mi hralo veľmi dobre. Súper dokáže určite zahrať lepšie a vďaka týmto dvom okolnostiam sa mi dnes podarilo vyhrať,“ hovoril Šafránek, ktorý si triumf veľmi cení. „Meno Karol Beck je pre mňa veľmi známe, slávne a to že som ho zdolal, je pre mňa neskutočné.“ Finalista zabojuje o titul s  Janom Šátralom. Vo vzájomnej bilancii vedie jeho krajan 2:0. „Pamätám si zápas, ktorý sme hrali na jednom českom turnaji v Jablonci nad Nisou. Prehral som v troch setoch. Bol to vyrovnaný zápas a myslím si, že zajtra to bude tiež vyrovnané,“ povedal Šafránek.

Favorit nezaváhal, je v treťom finále

Šiesty nasadený hráč turnaja Jan Šátral si poradil s ďalšim krajanom Nejedlým a zdolal ho 6:1, 6:3. „Do zápasu som išiel s tým, že by som mal vyhrať. Myslím si, že som bol dnes favorit. Som rád, že hneď od začiatku sa mi to podarilo potvrdiť. Súperovi som viac-menej nedal šancu žiadnymi hlúpymi chybami.“ Pre Šátrala bude finále na podujatí Futures tretím v roku, zatiaľ má na konte titul z poľskej Vroclavi a ďalšie finále z rovnakého mesta.

Finále dvojhry na EMPIRE Futures Trnava 2014 sa hrá v nedeľu 10. augusta o 11.00 h!

Výsledky semifinále EMPIRE Futures Trnava 2014:

Jan Šátral - Pavel Nejedlý 6:1, 6:3

Václav Šafránek - Karol Beck 7:5, 6:4

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.