Array

Až šiesti členovia nášho klubu sa prihlásili na juniorský turnaj Slovak Junior Indoor v Senci, ktorý sa začal v pondelok 5. januára. Tamara Kupková a David Damian Brna boli v hlavnom pavúku vďaka voľným kartám, zvyšok hráčov sa predstavil v kvalifikácii. Na podujatí nechýbal ani zástupca EMPIRE Tennis Academy Arťom Dubrivnyj. 

Brna prehral v úvodnom kole s Maďarom Davidom Szintaiom 2:6, 3:6. Kupková si zahrala prvé kolo v utorok proti Bieloruske Gribovej, ale podľahla jej 1:6, 2:6.

Turnaj Slovak Junior Indoor (Grade 2) sa hrá v hale TP Hotel Družba v Senci na koberci. Koná sa už 22. ročník tohto podujatia, ktoré patrí medzi najprestížnejšie v tejto vekovej kategórii u nás. Hlavná súťaž chlapcov a dievčat odštartovala v pondelok, resp. v utorok. V hlavnom pavúku bol aj člen EMPIRE Tennis Academy Arťom Dubrivnyj, ktorý zvládol úvodnú prekážku a Slováka Tomáša Lišku zdolal 6:3, 6:0. V 2. kole nastúpil proti Britovi Cannellovi, ktorý odstúpil pred druhým setom po prehre v prvom 3:6. V osemfinále ho čakal dvanásty nasadený Rakúšan Alexander Erler, ktorý zástupcovi našej akadémii tiež nestačil a Arťom vyhral 6:1, 6:4Arťom Dubrivnyj bol teda už vo štvrťfinále dvojhry, kde si zmeral sily s o dva roky starším slovenským tenistom Alexom Molčanom. Arťom prehral vo štvrťfinále po boji 4:6, 5:7.

 

Kvalifikácia sa začala už v nedeľu 4. januára. Štartovali v nej aj členovia TC EMPIRE Trnava Adriána Šenkárová, Timea Pavličková, Kevin Kurtin a Vladimír Kurek. Tu sú jej výsledky:

 

 

 

Oznamy

Jesenné kondičné sústredenie do 14 rokov

Klub TC EMPIRE Trnava už tradične organizuje jesenné kondičné sústredenie pre deti do 14 rokov tentoraz v areáli TC EMPIRE Trnava. Podrobné informácie nájdete v priloženom dokumente.

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

Klubový príspevok na rok 2019

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2019 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.