Array

O medaily sa zaslúžili v kategórii starších žiakov, David Damian Brna, ktorý nestačil až vo finále na svojho rovesníka a nasadené jednotku Lukáša Kleina po setoch 4/6 2/6. David podal veľmi dobré výkony i vo štvorhre, kde spolu so svojim spoluhráčom Husárom Marošom vybojovali 3.miesto, keď v semifinále nestačili na neskorších víťazov Kleina s Unčovským 5/7 4/6. Viktor Bánczi ešte ako mladší žiak prekvapil spolu so svojim spoluráčom Ladislavom Bajom, keď až v semifinále stroskotali na nasadenom páre č.2 Liška, Turzák po setoch 3/6 1/6.
Na halových Majstrovstvách starších žiačok sa klub TC EMPIRE tiež nestratil. Tamara Kupková vybojovala pekné 3.miesto, keď v semifinále nestačila na druhú nasadenú Mihálikovú Terezu po výsledku 1/6  4/6. Tamara si ale všetko vynahradila vo štvorhre, keď spolu s Viktóriou Kužmovou ako nasadené jednotky vybojovali titul majsteriek Slovenska po víťaznom finálovom stretnutí nad párom Miháliková, Sujová 6/4  6/4.

Tamara Kupková (vpravo) ako halová majsterka Slovenska vo štvorhre do 14 rokov

Na turnaji sa predstavili i ďalšie hráčky TC EMPIRE Trnava, ktoré ale neprešli sitom prvého kola. Veroniku Andreu Polákovú vyradila práve Tamara Kupková 6/3 6/2, Timea Pavličková nestačila na svoju rovesníčku Guglielmetti Carolinu po setoch 6/3 6/3 a taktiež Adriána Šenkárová na Sujovú Dominiku 6/1 6/2. Vo štvorhre Andriána i Timea so svojimi spoluhráčkami prešli prvým kolom, kde potom nestačili na lepšie súperky.  Veronike sa nedarilo ani vo štvorhre a skončila hneď v prvom kole.
Ďalšie rozšírenie medailovej bilancie TC EMPIRE Trnava na halových Majstrovstvách Slovenska sa môže uskutočniť už na domácich HMSR mladších dorasteniek, kde v hlavnom pavúku sa predstaví až šestica domácich hráčok. Želáme veľa úspechov. 

Snaženie našich tenistov si všimli i regionálne noviny.

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.