Array

Dvaja členovia klubu TC EMPIRE Trnava a aj akadémie LOVE 4 TENNIS Jakub Behúň a Vladimír Kurek ovládli letné majstrovstvá SR starších dorastencov v Žiline, čím potvrdili pozície dvoch najvyššie nasadených hráčov. Behúň si odniesol singlový titul majstra Slovenska, keď vo finále zdolal práve Kureka 6:2, 6:4 a Kurek má deblový triumf.

Šampionát sa uskutočnil od 25. mája na kurtoch TK Žilina. Turnaja sa zúčastnili najlepší dorastenci SR okrem reprezentantov, ktorí teraz hrajú juniorskú súťaž na grandslamovom Roland Garros. Majstrom Slovenska sa stal Jakub Behúň, ktorý vyhral vo finále 6:2, 6:4. „Obidva semifinálové zápasy mali vyššiu úroveň ako finále, čo sa týka kvality, dramatičnosti hry, predvedených výkonov a zvratov. Michal Selecký mal proti Kurekovi niekoľko mečbalov a David Damian Brna (tiež člen klubu TC EMPIRE Trnava) viedol v treťom sete nad Behúňom 2:0, ale nakoniec prehral. Štvorhru vyhrali Kurek so Seleckým, keď vo finále zdolali Pouša s Turzákom," uviedol pre web stz.sk riaditeľ turnaja Anton Blaško.

Vo štvorhre nestačil v semifinále pár David Damian Brna/Jakub Behúň na dvojicu Turzák/Pouš po prehre 3:6, 2:6, Behúň s Brnom majú teda bronz z debla.

Finále: Behúň - Kurek 6:2, 6:4

Vladimír Kurek, výsledky dvojhry:
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Jakub Krajčír 6:2 6:1
3. kolo: Filip Šobáň 6:2 6:0
štvrťfinále: Róbert Turzák 6:2 4:6 6:1
semifinále: Michal Selecký 4:6 7:6(4) 6:1

Jakub Behúň:
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Erik Kollárik 6:4 6:1
3. kolo: David Juras 7:5 6:4
štvrťfinále: Filip Kucbeľ 6:2 6:4
semifinále: David Damian Brna 7:5 2:6 6:2

Jakub Behúň s diplomom za 1. miesto:

behun-1

Finalisti štvorhry, druhý zľava Vladimír Kurek:

vlavo-vitazi-stvorhry-selecky-kurek-3

 

 

Oznamy

Informačné stretnutie k novému rehabilitačnému centru EMPIRE Tennis Academy

Vo štvrtok 15.8.2019 o 17.30 sa uskutoční vo veľkej zasadačke hotela EMPIRE informačné stretnutie pre rodičov a hráčov ohľadom nového rehabilitačného centra EMPIRE Tennis Academy. Predmetom stretnutia bude predstavenie centra a spôsob prevádzky pre hráčov TC EMPIRE Trnava. Po ukončení stretnutia bude možnosť prehliadky centra. 

Tešíme sa na Vašu účasť.

 

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.