Majstrovstvá Slovenska mládežníckych družstiev TC EMPIRE v roku 2018:

 uspechy druzstiev TC EMPIRE Trnava 2018

Majstrovstvá Slovenska mládežníckych družstiev TC EMPIRE v roku 2017:

Rok 2017 opäť priniesol pre klub TC EMPIRE Trnava veľa úspechov, čo sa týka väčšiny súťaží družstiev, ale zároveň je tu priestor i na neustále zlepšovanie sa. Naše tímy si vybojovali päť slovenských majstrovstvých titulov, vrátane žien, dorasteniek, dorastencov, starších žiakov a mladších žiakov. Muži a staršie žiačky skončili druhí, mladšie žiačky piate. 

26-TC-Empire-rocenka-Druzstva

EXTRALIGA ŽIEN (1. MIESTO): Zľava kapitán Martin Durdík, Barbora Matúšová, Lenka Stará, Sandra Jamrichová, Chantal Škamlová, Tereza Mihalíková, Lenka Juríková a Vivien Juhászová. Na foto chýba Rebecca Šramková.

EXTRALIGA MUŽOV (2. MIESTO): Zľava Igor Zelenay, Karol Beck, kapitán Daniel Trčka, Václav Šafránek, Martin Blaško, Filip Kekerčeni, Andrej Martin a Ján Stančík. Na fotke chýba David Brna a Arťom Dubrivnyj.

DORASTENKY (1. MIESTO): Vpredu Kiara Petrovická, zľava Radka Zelníčková, Lenka Stará,
Adriána Šenkárová, Vanda Vargová, Nina Stankovská, Barbora Matúšová a Kristína Mráziková.

DORASTENCI (1. MIESTO): Zľava David Čierny, János Fekete, Samuel Paulovčák, Lukáš Bielik, David Juras, Krištof Minárik a kapitán Peter Vlk.

STARŠIE ŽIAČKY (2. MIESTO): Zľava kapitán Martin Durdík, Ela Pláteníková, Terézia Gavalcová, Bianca Behúlová, Vanda Vargová, Radka Zelníčková, Romana Zelenayová a Karolína Mráziková.

STARŠÍ ŽIACI (1. MIESTO): David Schwarc, Markus Lazarčík, Matúš Barcaj, Karol Vlčko, Alfred Almási, Filip Žilkay, kapitán Jaroslav Kormyš a Norbert Marošík.

MLADŠIE ŽIAČKY (5. MIESTO): Zľava kapitánka Monika Kupková, Stella Krivičková, Adela Gemzická, Saša Félixová, Nina Kyseľová a Alexandra Vadrnová.

MLADŠÍ ŽIACI (1. MIESTO): Zľava Artur Dosedla, Patrik Hulín, Samuel Melaga, Max Mikuláš Macháč, Samuel Guzoň, Markus Lazarčík, David Schwarc a kapitán Daniel Trčka. 

 Majstrovstvá Slovenska mládežníckych družstiev TC EMPIRE v roku 2016:

Sezóna 2016 sa pre trnavský klub TC EMPIRE v súťažiach družstiev vyvíjala veľmi priaznivo. V auguste, septembri i októbri nadviazali na naše víťazné extraligové družstvá i naši hráči ostatných vekových kategórií, pričom nám pribudli 4 tituly a 2 tretie miesta na M-SR i dve bronzové medaily z Detského Fed Cupu a Davis Cupu.

Rekordny rok-page-001

 

DORASTENCI (1. MIESTO): Zľava kapitán Juraj Jančovič, hráči David Čierny, Samuel Paulovčák, János Fekete, Tomáš Lánik, Adam Arbet a David Damian Brna.

DORASTENKY (1. MIESTO): Zľava Adriána Šenkárová, Kiara Petrovická, Timea Pavličková, Nina Stankovská, Tamara Kupková, Lenka Stará a kapitán Martin Durdík.

STARŠÍ ŽIACI (1. MIESTO): Zľava zhora kapitán Roman Lobotka, hráči Michal Novanský, Stanislav Valent, Tomáš Lánik, kondičný tréner Pavol Valent, zľava zdola Matúš Barcaj, Alfréd Almási a Filip Žilkay.

STARŠIE ŽIAČKY (1. MIESTO): Hore zľava kapitán René Hanák, hráčky Nina Stankovská, Barbora Kmošková, Romana Čisovská, dole zľava Vanda Vargová, Natália Slabá a Radka Zelníčková.

MLADŠÍ ŽIACI (3. MIESTO): Zľava hráči David Schwarc, Adrián Štancel, Norbert Marošík, Tomáš Melicherík a Pavel Gula s kapitánom Tomášom Bolemanom.

MLADŠIE ŽIAČKY (3. MIESTO): Zľava hráčky Romana Zelenayová, Adriana Konvičná, Salma Drugdová, Terézia Gavalcová, Paula Nebylová a Ela Pláteníková.

 

 Majstrovstvá Slovenska mládežníckych družstiev TC EMPIRE v roku 2015:

Náš klub získal na M-SR družstiev 2015 získal dovedna dve prvenstvá (mladší žiaci a dorastenky) a štyri druhé miesta (mladšie žiačky, dorastenci, staršie žiačky a starší žiaci). Na majstrovstvách Slovenska družstiev sme mali zastúpenie vo všetkých vekových kategóriách a pridali sme i čerešničku na torte, keď sme boli vo všetkých finále.

Majstrovstvá Slovenska družstiev sa skončili zápasmi starších žiačok, ktoré sa odohrávali na domácej pôde. Členky TC EMPIRE sa prebojovali do finále, kde podľahli favorizovanému Slovanu. Domáci tím starších žiačok sa predstavil v nasledujúcej zostave: Klára Ondrejčeková, Nina Stankovská, Stella Kovačičová Stella, Barbora Kmošková, Natália Slabá, Tatiana Chovancová, Patrícia Hlinková a Simona Krištofovičová.

V úvodnom kole zdolali presvedčivo TK Slávia Agrofert STU Bratislava 6:1, v semifinále si bez straty zápasu poradili s TK DRANaM Košice 7:0. Vo finále prehrali po napínavom a tesnom priebehu 3:4, titul získali hráčky Slovana.„Dievčatá splnili úlohu a dostali sa do finále proti papierovo silnejšiemu súperovi. Vytvorili sme výborný tím, dievčatá makali a povzbudzovali sa. Vo finále to bola veľká dráma. Ušlo nám to o pár loptičiek, ale dievčatám patrí veľká vďaka za výborné a dramatické finále, ich výkony a súdržnosť," povedal o výkonoch starších žiačok kapitán Juraj Jančovič.

Prečítajte si články o úspechoch ďalších kategórií TC EMPIRE:

Starší žiaci:
 http://www.tcempire.sk/sk/domov/27-udalosti/842-starsi-ziaci-tc-empire-sa-stali-vicemajstrami-slovenska

Dorastenky a mladšie žiačky:
 http://www.tcempire.sk/sk/domov/27-udalosti/833-dorastenky-sa-stali-majsterkami-sr-mladsie-ziacky-vicemajsterkami

Mladší žiaci a dorastenci:
 http://www.tcempire.sk/sk/domov/27-udalosti/832-mladsi-ziaci-su-majstrami-slovenska-v-druzstvach-dorastenci-vicemajstrami 

 

Majstrovstvá Slovenska mládežníckych družstiev TC EMPIRE v roku 2014:

Klub TC EMPIRE vybojoval na majstrovstvách Slovenska mládežníckych družstiev v roku 2014 tri prvé miesta, dve druhé a jedno štvrté.

Výborné výsledky výberov TC EMPIRE Trnava zavŕšili v utorok deviateho septembra naše staršie žiačky. V Žiline si po boji poradili vo finále M-SR družstiev s hráčkami Tenisovej akadémie Prešov, keď zvíťazili 4:3. Napodobnili tak mladšie žiačky a starších žiakov trnavského klubu.

Družstvo starších žiačok tvorili Kiara Petrovická, Adriána Šenkárová, Lenka Stará, Klára Ondrejčeková, Nina Stankovská, Barbora Kmošková, Simona Krištofovičová, Tatiana Chovancová a Patrícia Hlinková. V prvom kole, ktoré sa hralo 7. septembra, zdolal náš výber klub TK DRANaM Košice 7:0. V druhom kole o deň neskôr sme triumfovali nad Slovanom už tesnejšie 5:2
Titul nám vyniesol finálový súboj sTenisovou akadémiou Prešov po víťazstve 4:3. Po dvojhrách prehrával TC EMPIRE 2:3, ale baby skvelými výkonmi v debloch vývoj stretnutia otočili. Postarala sa o to dvojica Nina Stankovská/Klára Ondrejčeková, ktorá triumfovala nad najlepším slovenským deblovým párom Roháčová/Pillárová 6:2, 2:6, 10:7. Lenka Stará a Kiara Petrovická potom zdolali pár Bilecová a Takáčová 6:0, 6:2 a celkové víťazstvo 4:3 v TK Žilina bolo na svete! „Žrebovanie štvorhier nám nevyšlo, ale napriek tomu to baby zvládli. Rozhodujúca bola prvá štvorhra, keďže sme ju hrali proti najlepšiemu slovenskému páru v tejto kategórii. Vrcholom bol nebojácny výkon Stankovskej a Ondrejčekovej. Baby boli celkovo výborný tím a teším sa, že sme zdolali najväčších súperov zo Slovana a Prešova. Ďakujem dievčatám za výbornú reprezentáciu TC EMPIRE Trnava,“ povedal pre tcempire.sk kapitán výberu starších žiačok Juraj Jančovič.

KLIKNI NA KOMPLETNÉ VÝSLEDKY

20140909starsie ziacky tc empire

20140909starsieziackyTCEMPIRE

V dňoch 4. až 6. septembra sa konali v našom klube majstrovstvá SR družstiev v kategórii starších žiakov. Chlapci z TC EMPIRE Trnava získali v domácom prostredí vo skvelej atmosfére titul!

Starší žiaci hrali v nasledujúcej zostave: Viktor Bánczi, Samuel Paulovčák, David Čierny, Kevin Kurtin, Matúš Rusnák, János Fekete a Adam Arbet. Prvé dve kolá, ktoré sa odohrali štvrtého resp. piateho septembra, zvládli na výbornú. Klub TK Kysucké Nové Mesto zdolali v prvom kole tímovej sútaže jednoznačne 7:0. V druhom kole si poradili s výberom TK Slávia Agrofert STU Bratislava 6:1„Prvé dva zápasy odohrali chalani zodpovedne a nepripustili žiadne zaváhanie,“ okomentoval stretnutia kapitán tímu Juraj Jančovič.
Najdramatickejší súboj sa hral vo finálovom treťom kole, keď TC EMPIRE Trnava nastúpil proti tímu Tenisovej akadémie Prešov a nakoniec sme zvíťazili 4:3„Dnes (6. septembra) nám chýbal zranený Paulovčák a Bánczimu a Arbetovi utiekli vyhraté zápasy. To nám trochu skomplikovalo cestu za obhajobou titulu. Ale vo štvorhrách chalani zabrali a vo výbornej atmosfére získali titul. Na žiacku kategóriu si prišlo pozrieť zápasy dosť veľa ľudí. Aj atmosféra v tíme bola výborná, chalani držali  pokope a stále sa povzbudzovali. Za to im veľmi pekne ďakujem,“ dodal spokojný Jančovič.

KLIKNI NA KOMPLETNÉ VÝSLEDKY

Starší žiaci TC EMPIRE Trnava s kapitánom Jurajom Jančovičom získali titul:

20140906empirestarsiziaci

Majstrovstvá Slovenska družstiev pokračovali v kategóriách mladších žiačok i dorasteniek a aj v nich mal zastúpenie klub TC EMPIRE Trnava. Obidva výbery si počínali výborne - mladšie žiačky si odniesli z Bratislavy titul, dorastenky majú z Piešťan striebro!

Mladšie žiačky TC EMPIRE Trnava vyzvali v prvom kole v Bratislave Lieskovský tenisový klub-LTC. Naše hráčky triumfovali hladko 7:0 (na sety 14:0, na hry 84:27). V družstve nastúpili do bojov Natália Slabá, Simona Krištofovičová, Nina Húsková, Barbora Kmošková a Nina Stankovská. V semifinále nastúpili proti domácim mladším žiačkam TK Slovan Bratislava a vyhrali už tesnejšie 4:3„Baby podali veľmi dobrý a zodpovedný výkon. Bojovali od začiatku až do konca. Ich vystúpenie hodnotím veľmi dobre až výborne,“ pochválil zverenkyne tímový kapitán Radoslav Jakab.

Finále sa odohralo v utorok 26. augusta a naše hráčky nastúpili proti výberu TK Mladosť Košice. Po dramatickom priebehu a výsledku 4:3 zdolali aj ten. „Po prvých dvoch dvojhrách bolo 1:2 a vyzeralo to zle. Nina Húsková na svoj zápas nemohla nastúpiť, pretože jej bolo nevoľno. Na Slovan síce prišla, ale nakoniec nehrala. Barbora Kmošková a Nina Stankovská však potom svoje dvojhry vyhrali a rozhodlo sa v debli. Babám patrí veľká pochvala, bojovali, snažili sa aj za Ninu Húskovú,“ dodal Jakab.

Víťazný tím mladších žiačok TC EMPIRE s koučom Radoslavom Jakabom:

2014 druzstvo mladsich ziacok TC EMPIRE Trnava


Dorastenky napodobnili mladšie žiačky na kurtoch v Piešťanoch, kde takisto postúpili do finále tímovej súťaže. Najprv zdolali členky Tenisovej akadémie Prešov 6:1 (12:3 na sety, 80:37 na gemy). Dorastenky v semifinále vyradili i TK Slávia Agrofert STU Bratislava a 26. augusta si zmerali sily s klubom TK Slovan Bratislava. „Po dvojhrách sme v semifinále viedli 3:2, Kupková, Kötelesová aj Šenkárová zvíťazili. Po štvorhrách to bolo nakoniec 4:3 a vo finále budeme hrať v utorok proti Slovanu,“ povedal kapitán dorasteniek Martin Durdík.

Dorastenky TC EMPIRE nakoniec prehrali so Slovanom 2:5. Celé stretnutie sa dohralo až podvečer, keďže hráčkam počasie v Piešťanoch neprialo a zápasy prerušoval dážď. „Po dvojhrách bolo 2:3, body za nás získali Stará a Šenkárová. Pred zápasmi sme si povedali, že pre zisk zlata urobíme všetko. Súperky však boli silné a v kompletnej zostave,“ hovoril kapitán, ktorý aj napriek tomu začal dúfať v možné víťazstvo. „Milo ma prekvapila Lenka Stará, ktorá aj napriek zranenému zápästiu vyhrala nad Soňou Priščákovou. Ostalo to potom už na Borke (Kötelesovej), ktorá hrala rozhodujúcu dvojhru. Žiaľ, pre zranenie chrbta tiež nebola úplne fit. V treťom sete prehrala 4:6. Do deblov som to musel rozdeliť a zvolil som finalistky M-SR do 16 rokov – Karin s Tamarou a Barboru so Sindy. Vedel som, že súperky majú silnú štvorhru, tak som už trošku tušil, že to bude druhé miesto,“ uviedol kapitán, ktorý dievčatá pochválil za bojovnosť. „Baby podali veľmi sympatické a bojovné výkony. Miestami to vyzeralo, že bude z toho aj prekvapenie,“ dodal.
V družstve dorasteniek nastúpili tieto hráčky: Karin Kožlejová, Adriána Šenkárová, Barbora Kötelesová, Sindy Kurtinová a Tamara Kupková.

KLIKNI NA KOMPLETNÉ VÝSLEDKY

Strieborný tím dorasteniek TC EMPIRE s koučom Martinom Durdíkom:

2014 druzstvo dorasteniek TC EMPIRE Trnava 

V dňoch 21. až 23. augusta sa zúčastnili majstrovstiev Slovenska družstiev mládeže pre rok 2014 aj dva naše výbery. Najviac sa darilo mladším žiakom, ktorí vybojovali v súboji s prešovskou Tenisovou akadémiou strieborné medaily! Dorastenci mali šancu získať bronzové medaily.


Mladší žiaci TC EMPIRE Trnava hrali na M-SR družstiev v nasledujúcej zostave: Dominik Cvik, Miloš Karol, Michal Novanský, Stanislav Valent, Tomáš Lánik a Anton Magdolen. V prvom kole si hladko poradili s tímom TK Nová Dubnica 7:0, na sety to bolo 14:0, na hry 84:15.
V druhom kole zdolali výber TK Mladosť Košice tiež 7:0, na sety to bolo 14:1, na gemy 84:28. V boji o majstrovský titul nastúpili v sobotu proti domácej Tenisovej akadémii Prešov. Tej podľahli v dramatickom finále tesne 3:4, na sety 8:9 a gemy 63:70. Pod vedením Radovana Jakaba získali teda strieborné medaily! „Všetci chalani podali zodpovedné výkony. Hrali ako tím. S tým som bol spokojný. Vo finále zahral veľmi dobrý zápas Stano Valent (zdolal Kopála 4:6, 6:3, 6:1) a aj Tono Magdolen vo dvojhre (zdolal Sedliaka 6:3, 6:2). Valent s Lánikom potom v rozhodujúcej štvorhre prehrali 5:10 v supertajbrejku. Bola to smola, supertajbrejk je zradný. Chcem pochváliť celý tím, zlaté medaily nám ušli len tesne,“ skonštatoval kapitán Radovan Jakab.

Dorastenci hrali na M-SR družstiev v tejto zostave: Ondrej Chamraz, Marek Lukačovič, David Damian Brna, Jakub Behúň, Vladimír Kurek a Marcel Musil. V úvodnom kole nastúpili proti klubu TK Baník Prievidza, ktorý zdolali 7:0 (14:0 na set, 84:17 na hry). V 2. kole si zmerali sily s družstvom TK Slovan Bratislava, s ktorým prehrali 2:5 na zápasy (7:10 na sety a 65:78 na gemy). 
O bronzové medaily hrali naši dorastenci proti domácemu výberu TK Vysoké Tatry, s ktorým prehrali 1:4 (3:9 na sety, 46:67 na gemy) a na M-SR družstiev skončili hráči TC EMPIRE pod vedením Martina Durdíka na štvrtom mieste. Štvorhry sa už nehrali. „Je to škoda, pretože Vlado Kurek sa nešťastne zranil v semifinálovom zápase. S Vajdom musel za stavu 6:4, 1:1 skrečovať, takže nám dosť chýbal. Oliver Nagy nebol úplne fit, takže minimálne bez týchto dvoch hráčov to bolo dosť ťažké,“ hodnotil kapitán Martin Durdík.

KLIKNI NA KOMPLETNÉ VÝSLEDKY  

Majstrovstvá Slovenska mládežníckych družstiev TC EMPIRE v roku 2013:

Dorastenci TC EMPIRE pod vedením trénerov Miloslava Grolmusa a Martina Durdíka vybojovali na Majstrovstvách Slovenska družstiev / 22. - 24.08. /, v areáli TK Slávia Agrofert STU Bratislava pre náš klub skvelé strieborné medaily ! O tento výborný výsledok sa postarali hráči Martin Blaško, Oliver Nagy, Patrik Cvik, Marcel Musil a Andrej Glváč. Všetkým blahoželáme a ďakujeme za skvelú reprezentáciu nášho klubu !

MSR dorastenci 2013 2

Dorastenky TC EMPIRE pod vedením trénera Hrozenského, v zostave Tamara Kupková, Linda Hercegová, Sindy Kurtinová, Barbora Kotelesová a Timea Pavličková, získali na Majstrovstvách Slovenska družstiev v areáli TK Žilina / 25.-27.08. / strieborné medaily !  Všetkým blahoželáme a ďakujeme za skvelú reprezentáciu nášho klubu !  

Starší žiaci TC EMPIRE pod vedením trénera Juraja Jančoviča v zložení Viktór Bánczi, Kevin Kurtin, Samuel Paulovčák, Adam Arbet a David Čierny, sa stali v areáli TK Baník Prievidza / 05. - 07.09.2013 / Majstrami Slovenska družstiev ! Všetkým blahoželáme a ďakujeme za skvelú reprezentáciu nášho klubu !

starsi ziaci

Staršie žiačky  TC EMPIRE pod vedením trénera Juraja Jančoviča v zložení Timea Pavličková, Adriána Šenkárová, Lenka Stará, Karin Kožlejová, Rea Moravcová a Natália Schwarzová, sa stali v našom areáli TC EMPIRE / 08. - 10.09.2013 / Majsterkami Slovenska družstiev ! Všetkým blahoželáme a ďakujeme za skvelú reprezentáciu nášho klubu !

víťazky st ziacky 2013

Mladší žiaci TC EMPIRE pod vedením trénera Radoslava Jakaba v zložení Adam Arbet, Anton Magdolen, Tomáš Lánik, Stano Valent, Miloš Karol a Roman Hutta, obsadili na Majstrovstvách Slovenska družstiev / 22.- 24.08.2013 / v areáli TK Tatran 2007 Prešov konečné 5.miesto. 

Mladšie žiačky TC EMPIRE pod vedením trénerky Moniky Kupkovej, v zostave Natália Schwarzová, Kristína Kozáková, Nina Stankovská, Chiara Renáta Supák a Simona Krištofovičová, získali na Majstrovstvách Slovenska družstiev v areáli TK Kúpele Piešťany / 25.-27.08. /, bronzové medaily ! Všetkým blahoželáme a ďakujeme za skvelú reprezentáciu nášho klubu !

MSR druzstva ml ziacky

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rok 2012:

Mládežnícke družstvá sú neoddeliteľnou súčasťou klubu rok čo rok. Na začiatku sezóny, t.j. v apríli sa rozbiehajú regionálne súťaže vo všetkých vekových kategóriách, z ktorých najlepšie mužstvá postupujú na Majstrovstvá Slovenska družstiev, kde si zmerajú sily najlepších 8 družstiev. Klub TC EMPIRE Trnava má zastúpenie vo všetkých vekových kategóriách v najvyššej triede, čím sa pokúša o prebojovanie na Majstrovstvá na všetkých frontoch. V roku 2012 sa to podarilo piatim družstvám, iba dorastenky po smolnom zápase ostali pred bránami Majstrovstiev. Klub na Majstrovstvách Slovenska získal celkovo tri medaile, keď mladším žiakom sa na domácej pôde podarilo získať kov najcennejší. Dvoma bornzovými medailami ich dopĺňali obe družstvá staršieho žiactva. Dorastencom ostala zemiaková medaila a mladším žiačkam po nevydarenom prvom zápase ostalo celkové 5 miesto. V celkovom sumáre klub TC EMPIRE Trnava obsadil 2.miesto na základe výsledkov z MSR spomedzi všetkých klubov na Slovensku. 

Výsledky družstiev všetkých vekových kategórií na Majstrovstvách Slovenska družstiev v roku 2012:

MSR - mladší žiaci   MSR - staršie žiačky
1. TC EMPIRE Trnava   1. TC Topoľčany
2. TK Kúpele Piešťany   2. VSE TK Akademik Košice
3. TK Inter Bratislava   3. TC EMPIRE Trnava
4. VSE TK Akademik Košice   4. TK Slovan Bratislava
5. TC Talent Bratislava
  5. TJ Slávia Právnik Bratislava
6. Tenisová Akadémia Prešov   6. Tenisová Akadémia Prešov
7. TK Kysucké Nové Mesto   7. TK Baník Prievidza
8. Lieskovský tenisový klub - LTC   8. TK Žilina

 

MSR - mladšie žiačky   MSR - dorastenci
1. Tenisová akadémia Prešov   1. TK Slávia Agrofert STU Bratislava
2. TK Slovan Bratislava   2. TK Slovan Bratislava
3. VSE TK Akademik Košice   3. FTC DIXON TENISIA B.Bystrica
4. ŠK BLAVA Jaslovské Bohunice   4. TC EMPIRE Trnava
5. TC EMPIRE Trnava   5. TK Žilina
6. TK Žilina   6. Tenisová Akadémia Prešov
7. TK Slávia Agrofert STU Bratislava   7. TK Kúpele Piešťany
8. TC DIXON TENISIA B. Bystrica   8. TK DRANaM Košice

 

MSR - starší žiaci   MSR - dorastenky
1. TK Baník Prievidza   1. TK Sláovan Bratislava
2. TK Slávia Agrofert STU Bratislava   2. TK Slávia Agrofert STU Bratislava
3. TC EMPIRE Trnava   3. TC Topoľčany
4. TKM Betliar
  4. TK Kúpele Piešťany
5. TK Vysoké Tatry   5. TC DIXON TENISIA B.Bystrica
6. TK Slovan Bratislava   6. TK Žilina
7. TK Kúpele Piešťany   7. Tenisová Akadémia Prešov
8. TK Žilina   8. TK F1 Poprad

Celkové poradie družstiev na základe výsledkov z MSR:

1. Slovan Bratislava (5 družstiev) 336 bodov
2. TC EMPIRE Trnava (5 družstiev) 312 bodov
3. Slávia STU Agrofert Bratislava (4 družstvá) 288 bodov
4. Akademik Košice (3 družstvá) 180 bodov
5. Tenisová Akadémia Prešov (5 družstiev) 160 bodov
6. TK Kúpele Piešťany (4 družstvá) 136 bodov
7. TK Baník Prievidza (2 družstvá) 128 bodov
8. DIXON B. Bystrica (3 družstvá) 96 bodov
9. TK Žilina (5 družstiev) 72 bodov
10. TK Inter Bratislava (1 družstvo) 60 bodov

 

V súťaži družstiev seniorov 35+ sa podarilo družstvu TC EMPIRE Trnava triumfovať a získali titul majstrov Slovenska.

25082012574

Družstvo mladších žiakov

msr st ziacky 2012 2
  Družstvo starších žiačok

Výsledky družstiev TC Empire Trnava v roku 2011

Na Majstrovstvá Slovenska družstiev postúpili štyri zo šiestich družstiev:

  • družstvo dorastencov skončilo na 4.mieste
  • družstvo dorasteniek skončilo na 6.mieste
  • družstvo starších žiakov skončilo 4.mieste
  • družstvo mladších žiakov skončilo na 5.mieste

Družstvo chlapcov do 9 rokov v zložení Stanislav Valent, Tomáš Lánik a Miloš Karol postúpilo na celoslovenský finálový turnaj detského Davis Cupu a obsadilo 5.miesto.

Družstvo dievčat do 9 rokov v zložení Nina Stankovská a Simona Krištofovičová postúpilo celoslovenský finálový turnaj detského Fed Cupu a obsadilo 3.miesto.

Výsledky družstiev TC Empire Trnava v roku 2010

Na Majstrovstvá Slovenska družstiev postúpili tri zo šiestich družstiev:

  • družstvo mladších žiačok skončilo na 2.mieste
  • družstvo mladších žiakov skončilo na 4.mieste
  • družstvo starších žiakov skončilo 4.mieste

Družstvo mužov vybojovalo v extralige 3.miesto.

Družstvo dievčat do 9 rokov v zložení Natália Schwarcová a Lenka Kozačenková postúpilo na celoslovenský finálový turnaj detského Fed Cupu a obsadilo 2.miesto.

Výsledky družstiev TC Empire Trnava v roku 2009

Na Majstrovstvá Slovenska družstiev postúpili tri zo šiestich družstiev:

  • družstvo starších žiakov skončilo 1.mieste
  • družstvo starších žiačok skončilo na 3.mieste
  • družstvo dorastencov skončilo na 4.mieste

Družstvo mužov vybojovalo v extralige 3.miesto.

Družstvo dievčat do 9 rokov v zložení Natália Schwarcová a Lenka Kozačenková postúpilo na celoslovenský finálový turnaj detského Fed Cupu a obsadilo 2.miesto.

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.