Členka domáceho klubu a akadémie Laura Maluniaková zvíťazila nad Češkou Terezou Kolárovou hladko 6:1, 6:1 a postúpila do hlavnej súťaže trnavského ženského podujatia EMPIRE Women's Indoor 2017 v TC EMPIRE. 

VIDEOROZHOVOR S MALUNIAKOVOU 

Po stretnutí sa osemnásťročná Maluniaková pre www.tcempire.sk rozhovorila: „Dnes som si od začiatku verila, nemala som vlastne čo stratiť, keďže súperka už má renking, teda bola favoritkou zápasu. Hralo sa mi dobre, keďže hrám doma, hrám celkom v pohode. Nečakala som také ľahké víťazstvo. Očakávala som buď dlhý zápas, alebo som čakala, že nebudem stíhať súperkin servis. Včera som si ho pozerala a  mala som z toho pocit, že pri jej servise budú gemy prebiehať rýchlo. Podarilo sa mi ju však brejknúť hneď na začiatku, takže som vošla do zápasu od začiatku dobre," povedala na úvod Maluniaková, ktorá si splnila svoj prvý plán.

"Môj prvý cieľ postúpiť z kvalifikácie som tým pádom splnila. Zajtra budem asi hrať štvorhru, s partnerkou Sadafmoh Tolibovovou, bieloruskou hráčkou z EMPIRE Tennis Academy. Ďalej si chcem dobre zahrať v hlavnej súťaži. Podľa žrebu uvidíme, ako sa mi bude dariť," povedala po víťazstve členka TC EMPIRE Trnava. 
Laura spoznala svoju súperku v 1. kole hlavnej súťaže ITF Women's Indoor, stala sa ňou Lucrezia STEFANINI z Talianska.

Do hlavnej súťaže postúpila aj ďalšia Slovenka Timea Jarušková, ktorá vyradila vo finále kvalifikácie Češku Dagmar Dudlákovú v trojsetovej dráme 1-6, 6-4, 6-4.
VIDEOROZHOVOR S JARUŠKOVOU

 

Oznamy

Fyzioterapia

Klubová fyzioterapeutka Veronika Gajdošová je k dispozícii v priestoroch fyziocentra.

V prípade záujmu o fyzioterapiu môžete priamo kontaktovať p. Gajdošovú.

Kontakt : 0907 340 695 

 

Cenník kurtov na letnú sezónu

Pozrite si cenník kurtov na letnú sezónu pre verejnosť.

Detské letné tábory

Detské letné tábory sa uskutočnia:

1. termín: 05.-09.07.2021

2. termín: 02.-06.08.2021

3. termín: 09.-13.08.2021

 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.