Array

Hráči TC EMPIRE Trnava opäť potvrdili dominanciu v Západoslovenskom regióne na letných majstrovstvách Západoslovenského regiónu, ktoré sa uskutočnili počas víkendov 12.-13.5. a 19.-20.5.2012. Potvrdili sme postavenie najúspešnejšieho klubu v Západnom regióne zo zimných regiónov, kde sme dokopy získali tri zlaté a dve bronzové medaily vo dvojhre. Na letných regiónoch sme bilanciu ešte vylepšili, keď sme vo dvojhrách získali štyri zlaté, dve strieborné a dve bronzové medaily. Vo štvorhre sme pridali ešte tri zlaté a tri bronzové medaily. Celková bilancia z letných regiónov je úctyhodná, veď sme získali 14 medailí, z toho 7 zlatých, 2 strieborné a 5 bronzových. Uvádzame jednotlivé úspechy aj menovite:

3.miesto dvojhra ženy

12.5.2012 sa konali v Piešťanoch i regionálne majstorvstvá Západoslovenského kraja seniorov 35+, kde dominoval klub TC EMPIRE Trnava, ktorý postúpil v súťaži družstiev z 1.miesto na majstrovstvá Slovenska a v súťaži jednotlivcov vyhral Martin Černák, ,ktorý tento rok hosťuje za TC EMPIRE Trnava.

Všetkým medailistom srdečne blahoželáme a držíme palce na majstrovstvách Slovenska.

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční EMPIRE Tennis Academy Open 2024. Ide o medzinárodný ženský turnaj s dotáciou 60 000 USD. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od utorka 7.5. do nedele 12.5.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu.