Array

Člen TC EMPIRE Trnava Peter Benjamín Privara (17), ktorého v Trnave trénuje Daniel Trčka, je nedávny účastník štvrťfinále juniorskej dvojhry na prestížnom grandslamovom podujatí Roland Garros a takisto účastníkom 3. kola dvojhry na juniorskom Wimbledone.

Aj o týchto úspechoch a o jeho plánoch v mužskom tenise hovorí v interview, ktoré sme spravili počas jeho prítomnosti v trnavskom klube a akadémii EMPIRE Tennis Academy. „Myslím si, že na Slovensku je tento klub jednoznačne najlepší. Sú tu aj najlepšie podmienky na prípravu. A teraz, keď sa to viac rozbieha a bude tu viac hráčov, tak to je lepšie. Keď nie som na turnajoch alebo v Nadalovej akadémii, vždy sa sem rád vrátim," povedal Privara pre www.empire-tennis-academy.com.

KLIKNITE NA ROZHOVOR

 

 

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

Ako dobre viete v areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční séria medzinárodných ženských profesionálnych turnajov s dotáciou 60 000 dolárov. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaje prebiehajú nepretržite od utorka 28.2. do 12. marca 2023. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkendy. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu. 

Termínová listina 2023

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.