Array

Anna Blinkovová (23) si znovu raz zatrénovala na kurtoch trnavskej EMPIRE Tennis Academy. Po tréningu na hardových dvorcoch s našim členom Samuelom Kyjacim sme vyspovedali 126. hráčku WTA vo dvojhre, ktorá bola pred dvomi rokmi aj na 54. mieste. Ruská tenistka odpovedala na otázky, ako inak, v slovenčine. „Chcela by som sa vrátiť do Top 100 rebríčka WTA, a keď sa podarí, tak aj do Top 80. A chcela by som vyhrať v tomto roku titul na turnaji, lebo som hrala v štyroch finále a v žiadnom som nezvíťazila," povedala okrem iného pre web empire-tennis-academy.com.

ROZHOVOR NÁJDETE TU

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční EMPIRE Tennis Academy Open 2024. Ide o medzinárodný ženský turnaj s dotáciou 60 000 USD. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od utorka 7.5. do nedele 12.5.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu. 

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.