Array

Mia Pohánková (13) z TC EMPIRE Trnava sa stala 24. júla 2022 vicemajsterkou Európy do 14 rokov vo dvojhre v českom Moste. Na tomto veľkom úspechu má zásluhu aj jej tréner Róbert Gašparetz, ktorý ju vedie v Trnave a osobne bol aj na celom šampionáte. „Prinesie jej to sebavedomie do ďalších zápasov. Pracujeme stále na tom, aby ostala pokorná a pracovala na sebe každý deň. Myslím si, že sa ukázala vo veľmi dobrom svetle pred svetom, v Európe. Verím, že jej to pomôže, keď bude ďalej nastupovať na kurt," spomenul v rozhovore pre www.empire-tennis-cademy.com Róbert Gašparetz.

LINK NA CELÝ ČLÁNOK

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční EMPIRE Tennis Academy Open 2024. Ide o medzinárodný ženský turnaj s dotáciou 60 000 USD. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od utorka 7.5. do nedele 12.5.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu. 

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.