Array

Regionálne kolá Detského DC a FC majú nadväznosť na oblastné kolá, v ktorých sa predstavilo 6 tímov z TC EMPIRE Trnava. Trom z nich sa podarilo kvalifikovať do regionálneho kola, kde sa snažili o postup na celoslovenské kolo. Paradoxom je, že v kategórii detí sa posunula veková hranica na 10 rokov, takže takmer identické družtvá súťažili o možnosť zahrať si o účasť v NTC, kde sa koná finále turnaja. 

Družstvo chlapcov TC EMPIRE Trnava A reprezentovali Tomáš Lánik a Stanislav Valent. Kapitánom bol Radovan Jakab.

Družstvo chlapcov TC EMPIRE Trnava C reprezentovali Dominik Cvik a Alfréd Almásy s kapitánom p.Cvikom.

Družstvo dievčat TC EMPIRE Trnava A reprezentovali Nina Stankovská a Simona Krištofovičová s kapitánkou Monikou Kupkovou.

Osem družstiev bolo rozdelených do dvoch štvročlenných skupín, odkiaľ prvé dve družstvá postupovali do semifinále, kde sa stretli prví s druhými. Už v skupine sa stretli obe chlapčenské družstvá, kde zvíťazilo A-čko jasne bez straty body. A-čko bolo suverénne i v ďalších dvoch zápasoch a postúpili z prvého miesta do semifinále. C-čku ušiel postup o vlások, keď v rozhodujúcom stretnutí prehrali 2/3 proti Leviciam. 

A-čko sa v semifinále stretlo s TA NET Trnava a dominovali výsledkom 3/0. Tento výsledok zaručil chlapcom postup do celoslovenského finále. O výhodnejšiu pozíciu vo finálom kole v NTC sa stretli s Kúpeľmi Piešťany a tesne prehrali 2/3. Celkovo sa A družstvo umiestnilo na druhom mieste a postúpili do finálového kola.

region detsky DC

Družstvo chlapcov: zľava - Lánik, Valent, kapitán Jakab

Družstvo dievčat hralo rovnakým systémom a v základnej skupine sa stretli postupne s Piešťanmi, Hlohovcom a Novou Generáciou. Dievčatá nedali nikomu šancu a jasne postúpili z prvého miesta do semifinále. Tam už na nich čakalo družstvo z Trenčína, ktoré im nezabránilo v rozlete a vyhrali bez straty bodu. Nabudené víťazstvom a definitívnym postupom z regionálneho kola sa vo finále stretli s dievčatami zo Šamorína. V tomto stretnutí dievčatá ťahali za kratší koniec a prehrali tesne 2/3.

region detsky fc

Družstvo dievčat: zľava - Krištofovičová, kapitánka Kupková, Stankovská

Obom družstvám srdečne blahoželáme a držíme palce vo finále v NTC.

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.