Array

Družstvo starších žiačok tvorili nasledujúce hráčky:

  • Tamara Kupková
  • Veronika Andrea Poláková
  • Rea Moravcová
  • Timea Pavličková
  • Andriána Šenkárová

 

Majstrovstvá Slovenska družstiev starších žiačok sa začali 9.9.2012 a TC EMPIRE Trnava ako nasadený tím  sa v prvom kole stretol s Právnikom Bratislava.Zápas sme rozhodli už po dvojhrách, keď jedine Rea Moravcová ťahala za kratší koniec. Najťažší zápas odohrala Veronika Andrea Poláková, ktorej súperka zobrala prvý set a po vyrovnanom druhom sete nedala súperke v treťom sete šancu a vyhrala 3/6 7/5 6/1. Jednoznačne sme dominovali aj v oboch štvorhrách a po celkovom výsledku 6:1 sme postúpili do semifinále proti Akademiku Košice.

Kompletné výsledky našich hráčok si môžete pozrieť TU.

Na semifinálový zápas sme nastupovali s veľkým očakávaním, pretože nenastúpila Viktória Kužmová, najlepšia hráčka Košíc. Napriek tomu sa čakal vyrovnaní zápas, kde sa prognózy naplnili do bodky. Zápas sme začali vynikajúco, keď Adriána a Timea vyhrali v dvoch setoch a viedli sme 2:0. Rea v súboji trojok jednoznačne prehrala a Košice znížili stav. Veronika Andrea Poláková zohrala vyrovnaný zápas s Pillárovou, ale v dvoch tesných setoch nedokázala súperku pretlačiť a prehrala 4/6 6/7. Tamara ako tímová jednotka družstvo podržala a nedala Lázárovej šancu po setoch 6/3 6/3. Výsledok 3:2 po dvojhrách nám hral pred záverečnými štvorhrami do karát. Vsadili sme na pár Pavličková, Kupková, ktorý nastúpil proti Kožlejovej a Lázárovej. Dievčatám ušiel veľmi rýchlo prvý set 1/6 a vedeli sme, že výhru môžeme záchrániť jedine v supertiebreaku. Dievčatá jasne dominovali v druhom sete a uštedrili svojim súperkám kanára. Supertiebreak dievčatá odštartovali veľmi zle a náskok 0/3 a 1/4 nedokázali zvrátiť a prehrali 5/10. Prehru nedokázali odvrátiť ani Poláková so Šenkárovou, ktoré jasne prehrali nad Pillárovou a Surovou 2/6 1/6. Prehry v oboch štvorhrách nás odsunuli do bojov o bronz. 

Kompletné výsledky našich hráčok si môžete pozrieť TU.

V boji o bronz nás čakal Slovan Bratislava, ktorý v semifinále nestačil na domáce Topoľčany. Opäť sa opakoval rovnaký scénar ako v predošlom zápase, keď Adriána, Timea a Tamara svoje zápasy vyhrali a Rea s Veronikou prehrali. Tento stav nás opäť pasoval do role favorita pred záverečnými štvorhrami a vsadili sme na podobnú zostavu ako posledný zápas, akurát Rea vymenila Adriánu. Žreb nám tentoraz prial a Rea s Veronikou dostali silnejšiu dvojicu Gugllielmeti, Mayerová. Nestačili na súperky po výsledku 2/6 1/6. Tamara s Timeou nastúpili proti Kerdíkovej a Tvaroškovej a po úspešnom tesnom prvom sete uštedrili súperkám kanára. Po výsledku 6/4 6/0 a celkovom skóre 4/3 sme sa mohli radovať z bronzových medailí. 

Kompletné výsledky našich hráčok si môžete pozrieť TU.

Mrzia určite prehraté obe štvorhry zo súboja s Akademikom, kde pri hraní celého tretieho setu verím, že Tamara a Timea by uspeli. Napriek tomu gratulujeme dievčatám k bronzovým medailám a k vzornej reprezentácii klubu.

msr st ziacky 2012 2

Bronzové družstvo: zľava: Poláková, Šenkárová, Kupková, Kapitán Smrťka, Pavličková, Moravcová

 

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.