Array

Od 15.-17.12.2012 sa rozohrali kategórie staršieho žiactva a mužov halových Majstrovstiev Západoslovenského regiónu. Starších žiakov sme privítali v Trnave a v konkurencii 24 chlapcov sa presadili aj domáci hráči. Najúspešnejší bol Kevin Kurtin, ktorý získal 3. miesto vo dvojhre a vyhral štvorhru. Na ceste za tretím miestom porazil najprv domáceho Matúša Rusnáka 6/3 6/2 a potom vo štvrťfinále vyššie nasadeného Tomáša Balážiho 6/4 6/4. Až v seminfinále nestačil na neskoršieho víťaza Mateja Otčenáša po setoch 6/4 6/1. Kevin spolu so svojim premožiteľom z dvojhry triumfovali vo štvorhre, ktorá sa hrali na Majstrovstvách regiónu po prvýkrát. Kevin s Matejom v konkurencii 10 párov nezaváhali a a po finálovom zápase proti Baláži, Ľahký 3/6 6/3 10/7 sa mohli tešiť z titulu.

kevin kraj

halovy kraj st ziaci 2013 1

Kevin Kurtin - 3.miesto dvojhra a štvorhra

Vo veľmi dobrom svetle sa predviedol i Michael Škoda, ktorý taktiež ako Kevin to dotiahol až do semifinále. Miško ako nenasadený hráč odohral o zápas viac ako Kevin, ale postupnými víťazstvami nad Krakovským, Strakom a Gajdošom sa prebojoval do semifinále. Tam podľahol po tesnom výsledku prvému nasadenému Pavlovi Slabému 7/5 6/4. Miško spolu s Jurajom Gajdošom nastúpili spolu vo štvorhre a v semifinále podľahli neskorším víťazom Kurtin, Otčenáš 6/2 6/2. Pre Miška sú určite dve tretie miesta pekným štartom do novej sezóny.

halovy kraj st ziaci 2013

halovy kraj st ziaci 2013 2

          Micheal Škoda - 3.miesto dvojhra a štvorhra                 Matúš Rusnák - 3.miesto štvorhra (vľavo)

Z ostatných domácich hráčom sa na turnaji predstavili Hamerlík Richard, Arbet Adam, Hutta Roman, Chmelár Ondrej a Stanislav Valent vo štvorhre. V prvom kole sa nedarilo Rišovi, Ondrejovi a Romanovi, kde Ondrej prehral s Matúšom a Roman s Adamom. Matúš prehral v druhom kole s Kevinom a Adam s Otčenášom. Matúš získal vo štvorhre 3. miesto spolu s Palom Slabým, keď nestačili v semifinále na Baláži, Ľahký.

Staršie žiačky sa predstavili v Novom Meste a z domácich hráčok sa predstavili Lenka Stará, Natália Schwarcová a Karin Kožlejová. Natálii sa nedarilo hneď v prvom kole, keď podľahla Supák 7/6 6/2. Lenka a Karin ako nasadené hráčky mali v prvom kole voľno a svoje druhé kolá zvládli. Obe stroskotali vo štvrťfinále, Lenka na Barbore Matúšovej 6/7 1/6 a Karin na Patrícii Junasovej 4/6 4/6.

Štvorhra sa nehrala z dôvodu malého počtu kurtov.

Muži sa predstavili v Leviciach a zastúpenie sme mali v Oliverovi Nagyovi a Patrikovi Cvikovi, ktorí sa intenzívne pripravujú v Trnave pod dohľadom Miloslava Grolmusa. Patrik obsadil 3.miesto, keď prehral v semifinále s Demešom 3/6 6/7, ale Oliver ho dokázal vo finále jasne poraziť 6/3 6/2. Oliverovi stačili na víťazstvo iba 2 vyhraté zápasy, keďže všetky ostatné mal skrečované.

Všetkým hráčom ďakujeme za vzornú reprezentáciu klubu a želáme veľa úspechov do novej sezóny.

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.