Array

V sobotu 13.4.2013 sa zahájila letná sezóna v klube TC EMPIRE Trnava tradičným Dňom otvorených dverí, keď sa brány klubu otvorili širokej verejnosti. Klub pripravil bohatý sprievodný program, ktorý bol venovaný nielen deťom ale aj dospelým. Každoročne sa počas dňa otvorených dverí koná aj nábor do tenisovej prípravky, ktorý bol i tento rok veľmi úspešný a prihlásilo sa 25 detí.

Deň otvorených dverí sa mohol uskutočniť vďaka počasia pod holým nebom v novom areáli TC EMPIRE Trnava, kde bol pre deti a dospelých k dispozícii vonkajší bar.

Program dňa bol zahájený pohybovými aktivitami kondičného trénera Petra Baláža a úvodný blok trval viac ako pol hodinu. Deťom na dvorci i mimo neho robil spoločnosť maskot klubu levík Riško.

DOD6

Po prestávke mohli prvýkrát deti privoňať k tenisu, keď sa zoznámili s tenisovou raketou a loptičkou a na záver aj so základnými údermi forehandom a backhandom. Deťom to veľmi dobre išlo a svoj talent budú môcť rozvýjať od 29. apríla, kedy bude zahájená prípravka detí. Na druhom dvorci sa súbežne rozbehol tenisový turnaj detí TC EMPIRE Trnava, ktorému dominoval Dominik Cvik. Mimo dvorcov bol pre deti pripravený sprievodný program v podobe skákacieho hradu, maľovania na tvár a pre dámy profesionálne líčenie od značky Mary Kay.

DOD1   DOD4

DOD2

Program dňa bol ukončení v dobrej nálade pred 15.00 o čom svedčia aj nasledujúce fotky.

 DOD5  DOD3

Ďakujeme všetkým deťom a rodičom že prišli k nám stráviť príjemný športový deň a tešíme sa už na ďalšiu akciu klubu Ďeň venovaný deťom 1. júna 2013.

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.