Array

Člen domáceho klubu Martin Blaško zdolal aj štvrtú prekážku na ceste do finále. V semifinále EMPIRE Futures Trnava 2015 si poradil s prvým nasadeným Austrálčanom Gavinom Van Peperzeelom presvedčivo 6:1, 6:3 a prebojoval sa do svojho druhého mužského finále na desaťtisícovom turnaji ITF. Hrá sa v nedeľu 9. augusta od 10:00.

 

VIDEOROZHOVOR S BLAŠKOM

Martin Blaško v sobotu začal aktívne a narozdiel od predošlých zápasov na trnavskom turnaji mu neušiel začiatok stretnutia. Aj preto favorizovaného súpera, ktorý je v ATP rebríčku o 485. priečok vyššie, zdolal bez väčších problémov. „Išiel som do toho s tým, že už nemám čo stratiť a môžem iba prekvapiť. Môj súper bol prvý nasadený a je okolo 300. miesta na svete, ale ja som bol uvoľnený. Už od začiatku mi to tam padalo. Dnes som podal najlepší výkon v mojej kariére," povedal Martin Blaško, ktorý uznal aj kvality austrálskeho súpera.
„Bojoval, mal dobrý servis. Mal i veľmi dobrú ruku, voleje, pohyb. Ale ja som mu dnes veľa nedovolil. V Trnave som ako doma, hrá sa mi tu super," tvrdil člen TC EMPIRE Trnava a víťaz extraligy mužov s týmto klubom v roku 2015. V Trnave sa dostal iba do svojho druhého finále na okruhu ITF, v júni 2015 sa mu podobný úspech podaril v slovinskej Litiji. „Je to môj prvý rok medzi mužmi a zatiaľ sa to vyvíja super. Až nad očakávania," dodal Martin Blaško, ktorý vyzve vo finále Slovinca Ternara.

 

Martin Blaško:

DSC 8298u

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.