Array

V sobotu 28. januára tenisový klub TC Empire Trnava usporiadal 1. neoficiálny turnaj tenisových nádejí Západného Slovenska. Celkovo sa na turnaj prihlásilo 73 detí z Trnavy, Bratislavy, Jaslovských Bohuníc, Piešťan, Hlohovca, Seredi a Červeníka.

 

Deti v kategórii do 8 rokov odohrali zápasy v pevnej hale tenisového centra Empire Trnava na 6 dvorcoch podľa oficiálnych predpisom STZ a deti do 10 rokov hrali v nafukovacej hale na 3 antukových kurtoch. Turnaje sa odohrali v skupinách pavúkovým systémom na jeden vyhratý supertiebreak s tým, že kto prehral pokračoval v úteche. Víťazi skupín a útechy sa stretli vo vzájomných súbojoch o celkové víťazstvo. Z celkového víťazstva detí do 8 rokov sa tešila Alexandra Gubáňová, kotrá dominovala i v druhom turnaji. V turnaji do 10 rokov po veľmi napínavom závere nakoniec vyhral domáci Tomáš Lánik, ktorý iba o skóre predbehol druhých Stanislava Valenta a Adama Habodásza. Hlavným cieľom organizovania tohto podujatia bola snaha dať aj najmenším tenistom možnosť získať turnajovú skúsenosť, zabaviť sa a motivovať k ďalšiemu trénovaniu. Podľa pozitívnych reakcii detí a rodičov môžeme povedať, že turnaj bol vydarený a dobre zorganizovaný. Klub TC EMPIRE Trnava chce poďakovať Danielovi Hevierovi, ktorý sa zúčastnil na odovzdávaní cien oboch turnajov.

Víťazi útechy do 10 rokov Simonka Krištofovičová a Martin Martiš spolu s Danielom Hevierom

Finalisti turnaja do 10 rokov: zľava Stanko Valent, Adam Habodász a Tomáš Lánik

29 turnaj_deti_2012

Daniel Hevier odovzdáva cenu finalistovi do 8 rokov

40 turnaj_deti_2012

Daniel Hevier rozdáva autogramy

Najúspešnejší v turnaji do 8 rokov

Všetky fotografie z turnajov si môžete prezrieť vo fotogalérii.

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.