Array

Klub TC EMPIRE Trnava sa v minulom roku rozhodol po prvý raz zaradiť do svojho turnajového kalendára medzinárodné ženské halové podujatie EMPIRE Women's Indoor, ktoré sa teraz koná od 6. do 14. februára 2016 opäť s dotáciu 10-tisíc dolárov. V hlavnej súťaži dvojhry by nemali chýbať viaceré zaujímavé mená.

Turnaj sa bude hrať v hale hotela EMPIRE**** na hardovom povrchu Plexipave Plexicushion Prestige, ktorý sa používa na grandslamovom podujatí Australian Open v Melbourne.V hlavnej súťaži 32-členného pavúka dvojhry sa predstaví viacero talentovaných slovenských tenistiek. Ďalšie budú mať šancu prebojovať sa zo 48-člennej kvalifikácie.
Slovenské hráčky získajú doma možnosť konfrontovať sa so zahraničnými súperkami a pre niektoré to bude šanca vybojovať si prvé body do rebríčka WTA. „Termín sme vyberali s prihliadnutím na okolité turnaje, aby sme si zabezpečili kvalitnú účasť," povedal riaditeľ turnaja a manažér TC EMPIRE Oto Majba.
Nasadenou jednotkou bude maďarská fedcupová reprezentantka Réka-Luca Janiová (230. v rebríčku WTA vo dvojhre), minuloročná finalistka turnaja, ale i enkláva talentovaných slovenských tenistiek. V Trnave nebudú chýbať Rebecca Šramková, Tereza Mihalíková – aktuálna šampiónka juniorskej štvorhry a finalistka dvojhry na Australian Open 2016, potom Kristína Schmiedlová, Chantal Škamlová, Natália Vajdová i Lenka Juríková.
Tereza Mihalíková dostala od organizátorov turnaja voľnú kartu do hlavnej súťaže dvojhry, rovnako ako domáca hráčka Tamara Kupková či 17-ročná Srbka Anastassia Panteličová. Ruska Anna Blinkovová, špičková svetová juniorka, ktorá sa pripravuje pod dohľadom trénera Alexandra Somogyiho v trnavskej EMPIRE Tennis Academy, je poslednou štvrtou držiteľkou karty do main draw.
S konkurenciou si zmerajú sily aj ďalšie hráčky domáceho klubu TC EMPIRE - Vivien Juhászová (v kvalifikácii na základe renkingu), Timea Pavličková a Alexandra Lázárová dostali voľné karty do kvalifikácie. S voľnými kartami disponujú aj Veronika Koberlingová, Barbora Matúšová a Viktória Maľová.

Hrací čas kvalifikačných zápasov bude predbežne o 10.00 hod., duely hlavnej súťaže sa začnú o 11.00. Oficiálnou loptičkou bude Dunlop Fort All Court (typ 2). „Všetci tenisoví fanúšikovia z Trnavy a okolia sú vítaní od 6. februára v TC EMPIRE Trnava. Nenechajte si ujsť šancu vidieť kvalitný ženský tenis a viaceré slovenské nádeje tohto športu. Vstup je voľný," dodal Oto Majba.

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční medzinárodný vozíčkarsky turnaj. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od štvrtka 8.6. do nedele 11.6.2023. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu. 

Termínová listina 2023

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.