Array

V pondelok 8. februára sa začala v klube TC EMPIRE Trnava písať história 2. ročníka medzinárodného ženského turnaja EMPIRE Womens Indoor 2016. Po víkendovej kvalifikácii sa začali hrať aj zápasy hlavnej súťaže, ktoré sú prísľubom skvelého tenisu.

FOTOGALÉRIA EMPIRE WOMEN'S INDOOR 2016

 V nedeľu napoludnie, počas druhého kola kvalifikácie v hale EMPIRE, vyžrebovali v priestoroch klubu hlavnú súťaž turnaja.

Jedným z najzaujímavejších súbojov pre oko slovenského diváka odohrajú v 1. kole Tereza Mihalíková a Kristína Schmiedlová. Prvá je nedávnou finalistkou juniorského Australian Open 2016 a víťazkou vo štvorhre, Schmiedlová je bývalou top svetovou juniorkou, teraz 430. hráčkou rebríčka WTA. „Sme radi, že v Trnave môžeme privítať talentované slovenské hráčky. Je škoda, že Kristína Schmiedlová a Tereza Mihalíková narazia na seba už v prvom kole a nie neskôr, ale na druhej strane je to možnosť pre diváka zhliadnuť kvalitný zápas hneď na začiatku hardového podujatia EMPIRE Womens Indoor,“ povedal riaditeľ turnaja Oto Majba.

Ruska Ana Blinkovová, ktorá dôverne pozná prostredie trnavského klubu, preverí ďalšiu Slovenku, Natáliu Vajdovú. V ďalšom rýdzo slovenskom súboji sa predstaví členka domáceho klubu Tamara Kupková proti najlepšej slovenskej hráčke v pavúku Rebecce Šramkovej.

Vivien Juhászovej, taktiež domácej hráčke, žreb prial. V 1. kole si zmeria sily so Srbkou Anastassiou  Panteličovou, s ktorou má veľkú šancu zaznamenať na úvod sezóny dobrý výsledok. „So žrebom som spokojná. Bude to môj prvý turnaj v tomto roku, navyše v domácom prostredí, preto sa naň veľmi teším. Chcem predviesť dobrý tenis. Mám za sebou veľmi kvalitnú prípravu, rada by som ju zúročila aj na kurte,” uviedla 22-ročná tenistka a zverenkyňa Martina Durdíka bezprostredne po žrebe pre www.tcempire.sk.

Chantal Škamlová, siedma nasadená hráčka zabojuje o postup do 2. kola proti Talianske Camilii Scalovej.  Práve minuloročná zdolaná finalistka, maďarská fedcupová reprezentantka Reka-Luca Janiová, vyzve v 1. kole Slovenku Lenku Juríkovú, ďalšiu členku TC EMPIRE.

2. HRACÍ DEŇ, FOTOGALÉRIA IVANA KOPČÁNIHO:

IKO 1171uIKO 1186u

IKO 1190uIKO 1273u

IKO 1249uIKO 1314u

IKO 1206u

 

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutočnia medzinárodné ženské turnaje. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od utorka 26.2. do nedele 10.3.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu. 

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.