Array

V piešťanskej kvalifikačnej skupine ME hráčov do 18 rokov bolo Slovensko najvyššie nasadené. V tíme figuroval aj Peter Benjamín Privara z TC EMPIRE Trnava.

V prvom kole malo Slovensko voľný žreb. V semifinále narazilo na tretiu nasadenú Veľkú Britániu, nad ktorou zvíťazilo 2:1. V prvej dvojhre síce Michal Krajčí prehral, no vyrovnanie zabezpečil Peter Benjamín Privara a spolu s Petrom Naďom rozhodli vo štvorhre o postupe Slovenska do finále.

Slovenský tím chlapcov do 18 rokov nakoniec postúpil z kvalifikačnej skupiny ME do finálovej, ktorá sa odohrá od 1. - 3. augusta vo francúzskom La Rochelle. Tím v zložení Peter Naď, Peter Benjamín Privara a Michal Krajčí pod zdolal v kvalifikačnej skupine v Piešťanoch v semifinále Veľkú Britániu 2:1 a vo finále si rovnakým výsledkom poradil so Srbskom.

Slovenskí chlapci vďaka týmto víťazstvám obsadili v skupine prvé miesto. Znamená to, že v La Rochelle budú figurovať medzi nasadenými tímami.

Finálové stretnutie proti Srbsku malo vyrovnaný priebeh. Po prvej dvojhre sa vedenia ujali Srbi, keď Peter Naď vo vyrovnanom zápase prehral. Po druhom singli bolo vyrovnané, v súboji jednotiek hladko zvíťazil Peter Benjamín Privara. O víťazovi tak rozhodovala záverečná štvorhra, ktorú lepšie zvládli Slováci. Naď s Privarom zvíťazili v dvoch setoch a tešili sa z prvého miesta v skupine.

Turnaj sa koná na dvorcoch TK Kúpele Piešťany.

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční EMPIRE Tennis Academy Open 2024. Ide o medzinárodný ženský turnaj s dotáciou 60 000 USD. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od utorka 7.5. do nedele 12.5.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu. 

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.