Array

V kategórii chlapcov sa stretlo celkovo 13 tímov, ktoré bojovali v štyroch skupinách. Najlepší dvaja postupovali do vyraďovacích bojov. Naše deti sa bez prehry, t.j. z prvého miesta v skupine prebojovali do štvrťfinále, kde sa ale ich púť súťažným pavúkom neskončila a prebojovali sa až do finále. Vo finále nastúpili proti chlapcom z Nemšovej a zviedli s nimi vyrovnaný súboj, ktorý sa rozhodoval až v záverečnom zápase. Bohužiaľ sme nakoniec súperovi tesne podľahli po výsledku 2:3, ale aj tak sa chlapci tešili z pekného druhého miesta, čo je veľký úspech.

Výsledky v základnej skupine ako i vo vyraďovacích bojoch si môžete pozrieť tu: SKUPINA, FINÁLE.

mini dc 2012 1

mini dc 2012

V kategórii dievčat sa predstavilo celkovo 15 tímov, kde dve družstvá reprezentovali náš klub. Lujza so Simonkou tvorili A tím a Terezka s Emou B tím. Terezke s Emou sa nepodarilo postúpiť zo skupiny. Lujza so Simonkou vyhrali svoju základnú skupinu a postúpili do štvrťfinále medzi osem najlepších tímov.

 

Výsledky v základnej skupine ako i vo vyraďovacích bojoch si môžete pozrieť tu: SKUPINA, FINÁLE.

Ešte raz gratulujeme všetkým zúčastneným deťom.

img 0022

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.