Array

Hralo sa vylučovacím spôsobom na jeden víťazný set, za stavu 6/6 tiebreak. Tí čo prehrali svoj prvý zápas si zahrali ešte v úteche, ktorá sa hrala na 4 víťazné hry, za stavu 3/3 tiebreak.

V chlapčenskom pavúku sme mali trojnásobné zastúpenie v podobe Adriána Štancela, Davida Schwarca a Alfréda Almásiho. Najúspešnejší z chlapcov bol Alfréd, ktorý sa prebojoval až do semifinále, kde nastačil na Olivera Daa a po tesnom výsledku mu podľahol 6/4. David predviedol veľmi peknú hru, ktorá mu vyniesla dve víťazstvá a zastavil ho až v štvrťfinále Alfréd po výsledku 6/1. Adrián nestačil v prvom kole na Mareka Šubu 1/6 a v úteche obsadil tretie miesto.

empire kids cup u10 6 Empire kids cup U10 2

                                Alfréd Almási                                                        Adrián Štancel

Celkovým víťazom sa stal Peter Kučera z Jaslovských Bohuníc, ktorý dokázal všetkých predčiť svojou agresívnou hrou.Vo finále zdolal olivera Daa 6/1.

Empire kids cup U10 1

Zľava: Oliver Dao, Peter Kučera

V dievčenskom pavúka sa predstavilo celkovo 9 domácich hráčok. Najúspešnejšou bola Romanka Zelenayová, ktorá dokázala vyhrať 2 zápasy a postúpila do štvrťfinále. Tam vzdorovala staršej Pinkovej, ktorá ju nakoniec pretlačila a v yhrala 6/3. Romanka si zaslúži veľkú pochvalu za predvedenú hru a správanie na dvorci.

Ostatným dievčatám sa tak nedarilo a poprehrávali svoje prvé zápasy. Pre niektoré to bol prvý turnaj a zbierali cenné skúsenosti. Najviac sa darilo v úteche Lucii Krupovej, ktorá prehrala v semifinále a získala tak 3.miesto.

Turnaj vyhrala Sara Suchánková zo Slovana Bratislava, ktorá patrí k obrovským talentom. Počas celého turnaja prehrala iba 2 hry a jasným spôsobom triumfovala. Finálou súperkou jej bola Natália Slabá z Ostrova Trenčín.Finále sa skončilo 6/1 v prospech Sary.

Empire kids cup U10 8 Empire kids cup U10 3

                       Zľava:Slabá, Suchánková                                            Lucia Krupová   

Chcem sa poďakovať všetkým zúčastneným za bojovné a kvalitné výkony. Podľa ohlasu rodičov to bol vydarený turnaj a verím, že zúčastnení si nájdu cestu i na letný turnaj rovnakej kategórie.      

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.