Array

V sobotu sa v pevnej hale TC EMPIRE Trnava uskutočnil 2.ročník tenisového karnevalu určený pre všetky deti klubu. Účasť na karnevale bola nutná v kostýme, a preto sme videli pestrú prehliadku úžasných kostýmov. Pre deti bol pripravený bohatý program za účasti maskota klubu leva Riška.

DSC 0717u

Hlavnú časť programu tvoril tenisový turnaj do 10 rokov, kde si všetci účastníci zmerali sily medzi sebou. Najúspešnejším hráčom sa stal Adrián Štancel, ktorý počas celého turnaja nezaváhal a porazil všetkých svojich súperov. Druhé miesto si vybojovala Ramana Zelenayová, ktorá tesne prehrala jeden zápas. Tretie miesto obsadila Andrea Plank a štvrté miesto patrilo Paule Nebylovej.

DSC 0865uNajlepšia turnajová štvorica: zľava: Adrián Štancel, Romana Zelenayová, Andrea Plank, Paula Nebylová

DSC 0851u

Víťaz turnaja Adrián "Jánošík" Štancel

Počas turnaja prebiehali rôzne pohybové súťaže a samozrejme nemohol chýbať ani futbal. Na záver programu bol vyhodnotený najlepší kostým karnevalu ako i najsnaživejší chlapec a dievča. Porota to mala pri vyhodnotení kostýmov veľmi ťažké, takže sa rozhodla oceniť hneď niekoľko kostýmov. Sme veľmi radi, že deti nenechali nič na náhodu a pripravili si naozaj prekrásne kostýmy.

DSC 0858u

Organizačný tím ďakuje všetkým zúčastneným za vydarenú akciu a tešíme sa už na ďalšiu klubovú akciu Deň otvorených dverí 13.4.2013.

DSC 8823u

 

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.