Array

Hráči TC EMPIRE Trnava sa počas uplynulých týždňov zúčastnili na turnajoch rôznych kategórií a prinášame úspechy, ktoré dosiahli.

Tamara Kupková sa predstavila na medzinárodnom turnaji ITF štvrtej kategórie do 18 rokov v Tunisku a prezentovala sa veľmi dobrou hrou, čo prinieslo aj vynikajúce výsledky. Prebojovala sa vo dvojhre až do semifinále, kde podľahla ruske Kozarovej 6/7 v treťom sete. Tamara sa ešte výraznejšie presadila vo štvorhre po boku Kužmovej, keď dokázali celý turnaj vyhrať. Vo finále si poradili s belgicko-americkým párom Bastin, Horn 6/1 6/4. Tieto vynikajúce výsledky dokázali posunúť Tamaru v svetovom rebríčku junioriek na vynikajúce 492. miesto, čo je jej najlepšie umiestnenie v kariére.

David Damian Brma sa dokázal presadiť na celoslovenskom turnaji kategórie C dorastencov na STU Agrofert Bratislava, keď v 32-člennom pavúku nenašiel premožiteľa. David sa najviac potrápil vo štvrťfinále s Lazarom a neskôr i vo finále proti Unčovskému, keď na víťazstvo v oboch zápasoch potreboval až tri sety.

Brna C dorast 2013

David naľavo s Unčovským

Darilo sa nám aj v najmladšej vekovej kategórii do 10 rokov, kde veľký úspech zaznamenala Romana Zelenayová, ktorá ešte ako 8-ročná dokázala zvíťaziť na turnaji do 10 rokov v Zlatých Moravciach. Romana dokázala vyhrať so staršími a fyzicky zdatnejšími súperkami vďaka veľmi dobrému pohybu s minimom nevynútených chýb.

Zelenayová3

Romanka s trofejou

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.